Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik azok a titkos idegenek...

Kik azok a titkos idegenek akire Medvegyev céloz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 11. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy PR fogás. Megirigyelték az Egysült Államok UFO sztorijait, és most ők is megpróbálnak egy ilyen sűrű ködöt kreálni, ami mögött jól lehet leplezni olyan nagyon is emberi tevékenységeket, amiket nem akarnak kiteregetni. (Az USA is ezért örül az 51-es körzet, Rosswell, stb. körüli meséknek.)
2012. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jézus :) ***** válasza:
94%

Egyetértek az elsővel. Az 51-es körzetben egy amatőr ufo kutató fényképezte le először az F-117-es lopakodót. Addig titkos fegyvernek számított. És ez csak egy a sok közül.Ha látsz egy ufót, biztos lehetsz benne, hogy egy katonai cucc az. Tudjuk,hogy Oroszországnak van az egyik legfejlettebb hadiiparja.

És hogy kire gondolt? Hát ránk. Mi vagyunk az idegenek.

2012. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Megnéztem a linkelt videót,Medvegyev válaszából egyértelmű, hogy ez a riporterő már nem először teszi fel neki ezeket a kérdéseket,ezért kicsit hülyeként kezeli. Pl. "sokkal részletesebb információkhoz juthat, ha megnézi a Men in Black című dokumentumfilmet."
2012. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

10:58-asnak is igaza lehet. Lehet, hogy csak elege volt az ilyen kérdésekből, és poénra vette a dolgot. :)

De szerintem tudta, hogy mindig van egy rakás ember, aki komolyan veszi.

(10:42 voltam.)

2012. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pákó a Penge válasza:
2012. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemelfogult ***** válasza:
87%

#5

Szerintem teljesen igazad van. Látszik, hogy nem érte véletlenül a kérdés és látszik, hogy olyan választ ad amiről tudja, hogy a nőt lerázhatja magáról. Ennek az egésznek szerintem tényleg semmi jelentősége csak majd évekig idézgethetik, mint Regan ENSZ beszédét aminek szintén nem volt semmi jelentősége. Ha ufo/alien dologról van szó, nem ezek a front emberek a beavatottak.

2012. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hm. Pont így veszíti el a téma a zamatát. A mértéktelenséggel. Vannak az egyszeri ember számára átláthatatlan események, emberek, tárgyak a világban, van egy csomó. Nem érti, jó, kitalál köré egy elméletet, hogy értse - persze ezer sebből vérzik, mindegy -, hogy biztonságban tudhassa ezáltal magát. De emberek, hogy MINDENBE valami -felettit látni, meg összeesküvést, titkolózást látni.. Ez így bóvli. Bár ha a szöveget (beszédben) is képtelenan funkcionárius alfa-béták szintjéről nézzük, hát simán beleesik a megugorhatatlan tényezők sorába ez a beszélgetés is. Egy kérdés feszegeti elmémet már csak bennem: NEM FÁJ?!
2012. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Medvegyev mindig is híres volt a humoráról.
2012. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Törpök..

Ott északon sok törp létezik, én már láttam kettőt is.

2012. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Idegenek :) Most az új,hogy Oroszország felszólította Obamát: Beszéljetek a Világnak a Földönkívüliekről, vagy mi fogunk!
2013. jan. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!