Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért trollkodnak ennyit a...

Miért trollkodnak ennyit a magyarok a képzeletbeli űrgyík invázióval? Komolyan angol honlapokon nem látok ennyi sületlenséget!

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a reptoid szó hülyébben hangzik, mint az angol eredeti reptilian szó.
2012. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen marhaságokkal fárasztanak privátban! Idézem:


"Üdvözöllek ! Az ellenállás prominens tagja vagyok, kérlek szánj az életedbol pár percet levelem elolvasására, mert fontos információk rejlenek benne.


Pár nap mulva, december 21-én hatalmas veszedelemmel fogunk szembe nézni, amely az urbol fog jönni. Nagyon magas természettudományos ismeretekkel rendelkezo földönkívüliek fognak minket megtámadni, amely mellett természettudományos és technikai fejlettségünk eltörpül, ezért van szükség összefogásra. Ez az idegen faj a Draco csaillagképből származik és részben a föld alatt is élnek belőlük, mert az űrbőlmeteorit formájában ideérkező DNS-ek képesek voltak a földi evolúcióba bekapcsolódni. Ezen lények emberszabásúak ugyanolyan testalkatuk van, két kezük és két lábuk van nekik is valamint fejükön az érzékszervek is azonos helyen vannak. Ezen gyíktestű idegen lények neve Reptoid(REPTílián humanOID). Rendkívül fejlett értelemmel rendelkeznek. Belelátnak az emberi gondolatokba, olvasnak az érzélmekből és High-Tech technikai felszereltségű űrhajóik vannak, melyek magasan fejlettebbek az emberiség eszközeinél, beleértve az 51-es körzetben levő arzenált is, éppen ezért fontos hogy felvegyétek Ti közemberek is a harcot az idegenek ellen.


KÖNYÖRGÖK NEKED : KÉSZŰLJ FEL MENTÁLISAN, ahogyan az erődből futja, az űrből érkező támadásra. AZ EMBERTÁRSAIDNAK MOND EL, HOGY MIND VESZÉLYBEN VAGYUNK, MERT AZ ŰRBŐL ÉRKEZŐ REPTOIDOK/REPTÍLIÁNOK MEGTÁMADJÁK BOLYGÓNKAT.


Nagyon sokan ezt még most sem hiszik el, a naponta növekvő ufóészlelések ellenére sem. Hidd el kedves barátom nem akarok vak hitet, győződj meg minderről amit leírtam és olvass utána a neten. Miután felmérted a veszélyt, tudnod kell, hogy nem vagy egyedül. Szenthelyi Árpáddal Mi a magyar ellenállás underground szekciója elkezdtük a felkészülés IV.fázisát. Sajnos most nem tudok, majd válaszolni erre a levélre, mert azok a rohadt mutáns gyíkok állandóan feltörik az accountomat és vírusokkal tönkrebasszák a gépemet. Biztosan olvassák majd ezt a levelemet is, ezért ha megbocsájtasz nekem innen, fogok üzenni nekik, ne vedd magadra. Megfogtok dögleni mind, ti kivénhedt genetikájú retkes, emberevő korcs gyíkok ! ! Nagy meglepetés vár rátok, ha azt hiszitek, hogy nem kaptunk szövetséges fajoktól megfelelő fegyvert ellenetek ti pikkelyes zöldségek. Meg fogtok pusztúlni, ha mondom.


Nézd meg Te is a videókat és látni fogod, hogy igazat szóltam. Amit leírtam, az nem tudományos fantasztikum, hanem a szín tiszta valóság. Ha intelligens vagy megvizsgálod ezen információkat, amit leírtam, mielőtt kritizálnád.


Ezen videókon rövid összefoglalást találhatsz a Reptoidokról.


http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4


http://www.youtube.com/watch?v=3y3GHqb_5pM


Arra kérünk a Reptoid ellenállás nevében, hogy ha eljön az idő és harcolni kell, akkor ne félj felvenni a harcot a földönkívüliekkel szemben.


Mi veled leszünk.

Reptoid ellenállás magyarországi vezérkara."

2012. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Kikérem magamnak, ez a levél rasszista a reptiliánokra nézve. (A magyar reptoidok integrációját segítő mozgalom nevében mondom)
2012. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karesz6969 ***** válasza:

2. kommentes!


Végig sikerült olvasnom...és mondhatom már megint vidám lett a napom:-)))


Sok a sérült itt is mint bár hol, bár milyen közösségi oldalon. Ne vedd a szívedre, én nagyon jót derültem rajta és arra gondoltam, mennyi munka lehetett ezt az írást úgy összerakni, hogy csak néhány hiba legyen benne.

E helyett ha az "alkotó" a leckéjével foglalkozott volna, biztosan vagy 1 jegyet javított volna valamelyik tárgyból:DD

2012. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

A flotta nevében köszönjük neked, hogy megosztottad a levelet.

Mostmár sokkal könnyebb lesz legyőzni a RÉPA tagjait.


Üdv: a Reptiliánok VIII. légiójának parancsnoka.

2012. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A reptoid flottaparancsnok újra a színen! :) Várjuk parancsaid. /a reptoidok integrációját segítő mozgalom/
2012. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, pedig nagyon vártam hogy a reptoid-lumbulábi-krixkraxi űrflotta megtámadja a Földet decemberben. Aztán 404 elmesélte hogy a csillámfaszlámák és az annunakik lelézerágyúzták őket!

Azonban a lumbulábi flottának egy kotingense sikeres akcióval megint elrabolta 404et és meggyalázták. Ráadásul a poloskoidok és a guargumik is segítettek nekik, semmi kétség, itt csillagközi háború veszi kezdetét hamarosan!

2013. máj. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!