Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mivel tudnátok bebizonyítani...

Mivel tudnátok bebizonyítani nekem hogy léteznek/nem léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Azonosítatlan repülő tárgyak léteztek mindig is.
2012. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

A kérdést megválaszoltnak tekinthetjük. Változatlanul hiányolom az USO-kkal foglalkozó kérdéseket. Pedig ilyenek is vannak.

Mit kell bizonyítani? Sok olyan fotó, film, videó, lejegyzett észlelés van, amelyről tudósok sem tudják megmondani, mi az.

Hogy tudják, de nem mondják? Hogy nem tudják, és mondják? Hogy ők fabrikálták? Ezt hogyan lehet bizonyítani? Sehogy.

2012. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sztem a képek és videók nem bizonyítanak semmit! legalább is én nem láttam még olyanokat eddig...
2012. dec. 20. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
De igen, s le is írtad, hogy mit. Látsz valamit (O, azaz objektum), ami repül (F, azaz flying), de nem tudjuk, hogy az mi (unidentified). Az UFO kifejezés semmi mást nem jelent.
2012. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik oldalra sincs bizonyíték. Viszont érdemes elgondolkodni a kérdésen tudományos alapon, ez a Fermi-paradoxon.

[link]

2012. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemelfogult ***** válasza:

Gondolom ufo alatt nem csak a szokott meghatározást érted, mert arra ez egy felesleges kérdés.

Ha földönkívüli, intelligensen vezérelt valamit értesz alatta és kép, videó nem győz meg akkor talán csak személyes élmény hatna rád. Vagy,ha apukád pilóta vagy űrhajós lenne és mesélgetne dolgokról:)

2012. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gomzoli válasza:

Bizonyítani?

közel 20 éve, a 90-es évek elején egy nyári este, kevéssel éjfél előtt, Zalaegerszegen a lakótelepen beszélgettünk 8-an, haverok. 16-17 évesek voltunk. Csillagos, felhőtlen éjszakai égbolt volt látható. Az egyik srác hívta fel mindannyiunk figyelmét, így 8-an kezdtük el figyelni, és jó 5 percen át láthattuk:

Változó sebességgel, megbecsülhetetlen (de nagy) magasságban néma csöndben haladó fénypont az égen, mely színét is változtatta, haladási irányát is (minden átmenet nélkül derékszögben megtört a röppályája, volt hogy "kóvályogva", volt, hogy szinte "szaggatottan" haladt, pillanatok alatt gyorsítva, letorpanva), semmilyen tervszerű irányt nem követve, mondhatnám ötletszerűen össze-vissza kanyarogva. Fényereje is változó volt, nem csak a színe. Volt, hogy egy percen át alig volt látható zöldes derengés formájában, volt, hogy sokszorosan erősebben ragyogott a legfényesebb csillagnál is, fehér, sárga, vörös, és zöld szinekben. Nem villogott, mint a repülők jelzőfényei. Kb. 5 perc után minden átmenet nélkül elképzelhetetlenül gyorsítva néhány másodperc alatt átrepülte az általunk belátható égboltot és eltűnt.

8-an figyeltük, és köpni-nyelni nem tudtunk.

Akkor ez mi volt?

2012. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nem léteznek, bizonyítani is tudom.
2013. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!