Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy UFO-t láttam...

Lehetséges hogy UFO-t láttam az égen tavaly nyáron. Akkor most UFÓt láttam?

Figyelt kérdés
Kint voltam anyukámmal este KB. Fél 9-kor teregettünk és az egyik pillanatban a ház sarkánál láttam KB. 3-4 fehér gömböt és lassan mentioned és nem volt hangja.

2013. jan. 5. 18:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Utolsó

1. Csak azért teregettünk ki mert anyukám kicsit késôn mosott ki a mosógép és amúgy nincs messze a háztól a szárítókötél amúgy is én csak adogattam a ruhákat és egyszer csak megláttam azt a valamit.

2. Értek hozzá és Amit írok azt valamiért behelyettesíti a táblagépem egy másik angol szóval.

Így már mindent értesz?

2013. jan. 5. 20:21
 22/39 anonim ***** válasza:
Az arroganciád az bizonyára földi eredetű. Ha olyan nagyon értesz hozzá, akkor nem kell kérdezgetni itt. Tudod, hogy az volt, s legyél vele boldog.
2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
21. Én Turkmenistan hogy terveznek repülô csészealjakat az emberek details mindeddig sikertelen. És eddig nem értettem a gömbvillámot de nem hinném az az volt,este fél 9-kor?
2013. jan. 5. 20:28
 24/39 A kérdező kommentje:
*tudom
2013. jan. 5. 20:29
 25/39 anonim ***** válasza:

Sürgősen kapcsold ki a T9-et vagy mi a neve annak a szövegbeviteli módnak....

Ezen az UFO-s dolgon meg ne pörögj tovább, se fotód, se videó felvételed nincs az eseményről. Akkor meg minek rugózol rajta. Nyugi, nem fognak elrabolni.

2013. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
25. Kikapcsoltam és kössz a választ
2013. jan. 5. 20:38
 27/39 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron mi is láttunk 3 fehéren világító gömböt (épp Fonyódon tartózkodtunk). Nem hiszek az ufókban, így nem hiszem, hogy ufót láttunk, de másnap volt valami a hírekben is...
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Hát a szomszéd kertje mindig zöldebb!!!
2013. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
nagyon okos lehetsz ha!el hiszed hogy az idegenek ide utaznak több milió fényéveket hogy repkedjenek a házatok előtt gratulálok [link]
2013. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Én Turkmenistan hogy terveznek repülô csészealjakat az emberek details mindeddig sikertelen."


Ez mi akart lenni? Komolyan kérdezem.

2013. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!