Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy UFO-t láttam...

Lehetséges hogy UFO-t láttam az égen tavaly nyáron. Akkor most UFÓt láttam?

Figyelt kérdés
Kint voltam anyukámmal este KB. Fél 9-kor teregettünk és az egyik pillanatban a ház sarkánál láttam KB. 3-4 fehér gömböt és lassan mentioned és nem volt hangja.

2013. jan. 5. 18:38
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
30. Én tudom hogy terveznek repülô csészealjakat de mindeddig sikertelenül
2013. jan. 6. 10:47
 32/39 anonim ***** válasza:

nem órhajó volt csak néhány szonda vagy drón.

Nem veszélyesek.

2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 fußballista ***** válasza:
19%
Tuti hogy UFO volt!! VAgyis inkább nem UFO hanem USO!! Mert vannak olyan UFO-k amik a víz alatt rejtőznek el ezeket hivják USO-knak és már előttünk is itt voltak. Azok pedig álltalában sárgaás fehr színű gömb alakúak habár van több fajtájuk is!! A NASA egy vicc!! Azt nem írom le hogy miért de ezt az oldalt olvassátok el mindnyájan ez a nagy igazság.: [link] és a sövegben található oldalakat is nézzétek meg ha tudni akarjátok az igazságot az UFO-król és az Amerikai kormény titkairól!!!!
2013. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Aszta mindenit hussbaliszta. És a te nyelvedete is az amerikaji kórmány zavrta ösze, ogy egy épkézláb szót nem tudsz leírni. Veronika, mi van a paranormal.hu oldallal? Már nem rájuk hivatkozol?
2013. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Ti!valóban hisztek az UFOKBAN meghogy idelátogatnak néhanapján szabadidejükbe :D Itt megott Repkedjenek nem mondom!hogy nincsenek idegenek. De nem hiszem hogy gondolnak egyet,és iderepülnek, a gömbvillám legalább egy meg magyarázható természeti jelenség,nem úgy minthogy az idegenek idejárnak csőveskedni :D
2013. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Fußballista, neked meg egy helyesírási szótár nem ártana...
2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Szerintem repülőgép volt... Bocs... :/
2013. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
AZ UFO azt jelenti azonosítatlan légi tárgy. Mivel nem tudtat mi az ufót láttál. :D iylen egyszerű. Azt kéne kérdezni Csak nem egy űrhajót láttam az égen nem mert az egy ufó volt. :D
2013. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 1NruHtlan ***** válasza:
Vagy ufó volt vagy gömbvillám. Esetleg pistabá meg 2 cimborája biciklilámpája a kocsmából hazafelé menet. De azsem teljesen kizárt hogy egy tripodot láttál
2013. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!