Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az? Hogy hogy...

Mi lehetett az? Hogy hogy csak én emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Még ez régebben történt, de most eszembe jutott, hogy megkérdezzem. Az akkori barátom egy tüzéptelepen volt biztonsági őr, és egyik este elmentem hozzá és a kapuban beszélgettünk, mikor egyszer csak szólt, hogy nézd mi az ott? Három villogó gömb szerűség keringett egymás körül (kb. két percig néztük), majd ahogy egymásra néztünk tanácstalanul és vissza, addigra eltűntek. Másnap mikor találkoztunk megkérdeztem tőle, hogy szerinte mi lehetett, de ő nem is emlékezett rá?!
2013. jan. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
meghipnotizáltad...
2013. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dalek Traak ***** válasza:
Valószínűleg földönkívüli űrhajók voltak, de biztosat nem tudok mondani mert ahhoz több információ kellene illetve ismernem kellene a pontos körülményeket.
2013. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dalek Traak ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy az idegenek törölték volna a barátod emlékezetéből a látottakat, mivel erre semmi okuk nem lett volna.
2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aludtál.
2013. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy álmodtam, de tényleg ott voltam nála, és tényleg beszélgettünk. Én egyébként nem gondolom, hogy ufók voltak, és azt sem, hogy törölték a memóriáját, mert mindenre emlékezett, amiről beszélgettünk, csak fura volt, hogy ő mutatta nekem, és ő nem emlékezett rá?! Diszkó fény nem lehetett, mert csak a három gömb volt, és nem vetítettek ki fényt vagy fénycsóvát
2013. jan. 27. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam természetfeletti kategóriába irogatni és lehet lepontozni, de erre most úgy érzem muszáj reagálnom.

Én is pontosan ugyanilyen gömböket láttam, már kétszer is. Először 10 éves koromban, Budapesten este a belvárosban - csak felnéztem az égre és megláttam három gömböt, amik egymás körül keringtek, de kizárt hogy repülők voltak. Nem volt rajtuk külön fényforrás, maguk a gömbök voltak a fények vagy hogy mondjam. A három közül kettő mozgékonyabb volt, össze vissza repkedtek a harmadik körül. A testvérem ott állt mellettem, mutattam neki hogy nézd mi van ott, de nem nagyon izgatta (három évvel fiatalabb nálam). Akkor nem tudtam mi az és nem is foglalkoztam nagyon vele, hamar elfelejtődött.De néhány hónapra rá megint láttam, akkor már csak egyet és fényes nappal. Nagyszüleim kocsijában ültem, megálltunk egy ház előtt és nagymamám beszaladt oda valami zöldségért (később kiderült, amikor évek múltán szóba került hogy egyik ismerőséhez ment be). Én egyedül maradtam és akkor láttam a gömböt. Pont olyan volt mint amikor először láttam. Nagymamám percekkel később visszaért és mutattam neki hogy nézze, mi van az égen. Ő is látta. Utána emlékszem nagyon csendes és furcsa volt egy fél óráig, de elfelejtődött a dolog. Hetek múlva került szóba megint, de amikor meséltem neki értetlenül nézett rám és nem emlékezett. ahogyan a tesóm se emlékszik a mai napig.

Családtagoknak, barátoknak meséltem már ezt a történetet, de nem vettek komolyan. De ami számomra a legijesztőbb az egészben, hogy tele vagyok foltokkal amik háromszögekbe rendeződnek mindenhol, a karomon, az arcomon, a nyakamon.. egy ilyen háromszög 3 kis foltból áll, és a harmadik mindig sötétebb és távolabb van a másik kettőtől.

Nem tudom, miért nem emlékezett rá a barátod, de én is szeretném tudni... ha valaki többet tud erről a dologról az írjon!

2013. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Oralakat válasza:
Szerintem gömbvillámokat láttál.
2013. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra emlékszem, hogy nyár volt, meleg és tiszta, csillagos az ég. Attól függetlenül lehetett gömbvillám, mert nem tudom, hogy hogy néz ki.
2013. jan. 28. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
most már én is emlékszem és csak én. Meg az utána jelzésekre is-nézd meg lyukas a palfon... kezd szűkülni a kör. Nem merek vele beszélni mert már annyiszor hülyének nézett ha valamit mondtam neki...
2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!