Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az USA titkolja a földönkívüli...

Az USA titkolja a földönkívüliek létezését – Oroszország lépni akar! Mit gondoltok róla? Valóban lépni fognak és elmondják?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 30. 00:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen ufós hírben, kiszivárogtatásban, egyebekben az a jó, hogy az átlag ember nem tudja eldönteni, melyik a való:

– itt vannak, de titkolják;

- nincsenek itt, de eljátsszák, hogy itt vannak, de titkolják.


Ha már az istenektől egyre kevesebben félnek, csak kell valami rettegni való.

2013. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"nincsenek itt, de eljátsszák, hogy itt vannak, de titkolják"

Pontosan! :DD


Az USA-nak már régóta nagyon jól jön ez az ufó/alian misztikus ködfüggöny, mert egyéb mocskos ügyeket lehet vele elfedni. Nagyon is jól jön nekik, hogy idegenek rejtegetésével vádolják őket, mert addig sem vádolják mással, és a valódi titkok rejtve maradnak.


A cikk meg egy vicc. Medvegyev egy vicces ember, kicsit unta már, hogy egy újságírónő folyton ilyen kérdésekkel traktálja, erre bedobott neki egy poént, hadd rágódjon rajta. Ennyi. :)

2013. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

9: Én tudom hol a NASA, sőt még találkoztam egy MAGYAR ott dolgozó nővel!!! Ilyen földönkívüli dolgok is kerültek szóba, de közölte, hogy erről nem szeretne beszélni.

Nem mondja hogy nem, de azt sem hogy igen.

2013. jan. 30. 11:09
 14/31 A kérdező kommentje:
Én nem mondom azt hogy itt vannak, de azért vegyük már figyelembe, hogy a világűr kicsit NAGY! Miért mi vagyunk csak olyan bolygón, olyan "szerencsések", hogy kifejlődtünk és itt élünk???! Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy csak mi lennénk a nagy semmi közepén, szélén vagy bárhol az űrben magunkban..
2013. jan. 30. 11:12
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy nem léteznek idegenek. Csak azt, hogy nincs valódi bizonyíték, hogy ITT vannak. Ne keverjük a két dolgot. :))
2013. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 nemelfogult ***** válasza:
100%

"És azoknak az embereknek a fele akik elhiszik ezeket,még azt se tudnák megmondani hogy egyáltalán amerika melyik államában van a NASA."


Mondjuk ez kicsit trükkös dolog is, mert elég sok államot fel kellene sorolni ehhez a vagy tíz központtal és majdnem ennyi kísérleti központtal:)

Egyébként a cikk tényleg siralmas, "George Adamski" válaszolta meg a legjobban, hogy miért felesleges ezen a csontot rágni.

2013. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
43%

Ha én dolgoznék a NASA-nál, én sem mondanék semmit. Tagadni a füldönkívüli élet lehetőségét ugyanis hülyeség, hiszen akkor a frászért küldünk rovert a marsra. Megerősíteni meg nem tudnám, mert nem tudok neked földönkívüli élőlénytől származó DNS-t mutatni. Plusz ha bármit mondanék, azt valami marha nyakatekerve felrakná a netre, és mehetnék a főnökömhöz magyarázkódni, hogy mi a jóságos isten történt.


Elég jó indok hogy ne mondjak semmit nem?

2013. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19%
Szándékosan tagadnak le mindent, hogy a tudást kisajátítsák maguknak. Eszt mindenki tudja.
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

"Eszt mindenki tudja."

Akkor már értem, ki szívja el innen is a tudást. :DDD

2013. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

"Én nem mondom azt hogy itt vannak, de azért vegyük már figyelembe, hogy a világűr kicsit NAGY!"


Node az űrben nem csak úgy nagy, hogy sok bizbasz (bolygó, csillag) van benne, hanem a távolságok is rohadt nagyok ám! Éppen ezért valószínűtlen, hogy az idegenek az emberiség 100 éves modern kora alatt egyáltalán észleltek volna minket (100 fényévnél távolabbról ez nem is lehetséges), nemhogy ide jöjjenek amatőr videófelvételeken pózolni.

2013. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!