Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az USA titkolja a földönkívüli...

Az USA titkolja a földönkívüliek létezését – Oroszország lépni akar! Mit gondoltok róla? Valóban lépni fognak és elmondják?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 30. 00:41
1 2 3 4
 31/31 blumerZero válasza:
Nem értem h minek titkolják hisz ha egy kicsit utánanéznének akkor rájönnének hogy az internet hemzseg ezektől a felfedős izéktől. Akit érdekel az utánanéz és tudja.Ha felfednék a titkot ami szerintem már nem is titok akkor a vallásos embereknek el kellene fogadniuk hogy isten rajtunk kívül más életet is teremtett ami a bibliában azért nincs leírva mert isten azt hitte hogy rájövünk magunktól is az ufológusoknak pedig kedvező lenne gondolom azt nem kell magyaráznom hogy miért a többi embernek meg nem kéne tartania az inváziótól mert ha egy faj meg akart volna minket támadni akkor azt már rég megtette volna és ha meg azért várt ennyit hogy egy fejlett civilizációval harcolhasson akkor arra ott van még több millió faj.Nem tudom hogy a kormány mit titkol ennyit hiszen ha ezeket beetetném vallástól függően minden embernek akkor nem lenne probléma.
2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!