Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted engednék az ufok,...

Szerinted engednék az ufok, hogy az ő fejlestteségi szintjükre jussunk?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, mert nagy konkurencia lennénk, előbb pusztítanának el! De az is lehet ez már megtörtént, hogy a földi emberiség olyan fejlettségi szintre jutott, akkor jött talán az özönvíz! Így akarták megakadályozni az emberiséget! S csak pár egyedet mentettek meg, majd újra kidobták őket a földön, hogy minden kezdődjön előröl! Na mit szólsz az elméletemhez?

2013. febr. 23. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nincsenek ufok, mert elpusztította őket a technológiai szingularitás. Ránk is ez a sors vár, már csak néhány évtizedünk maradt.
2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pontosan micsoda az a tehnológiai szingularitás? elmagyarázod?
2013. febr. 23. 21:19
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félniük attól, hogy konkurencia leszünk. Az ő fejlettségi szintjük elérése előtt ki fogjuk írtani a saját fajunkat.
2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Az UFO-k biztos megengedik :)

Az hogy egy idegen faj is megengedné e, azt nem tudom.

Mert lehot hogy meg, lehet csak az ember fél a fejletebbektöl és az ember nem is engedné meg egy alacsonyabb fajnak hogy fejlödjön.

De lehet hogy ( ha szerencsénk van ) ök nem így gondolkoznak :)

2013. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21:19: az lesz a kezdete, amikor a mesterséges intelligencia fejlettsége meghaladja az legokosabb emberekét. Ekkor ez a gép képes lesz még intelligensebb gépeket tervezni, azok meg még intelligensebbeket. Ettől kezdve a mesterséges intelligencia és a technológia fejlődése exponenciálisan felgyorsul, és mi emberek nem is fogjuk érteni, hogy mi történik. Pár év alatt olyan robotokat hoznak létre, amelyeknek az IQ-ja több 1000 is lehet. Olyanok leszünk neki, mint nekünk a hangyák, és azt csinál velünk, amit akar, nem fogjuk tudni kordában tartani, nem fogjuk érteni a célját, aztán ha erőforrásra lesz szüksége a továbbfejlődéshez, akkor simán kipusztít minket.
2013. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez ilyen Mátrix-os téma de 2003-ban már lejárt.
2013. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A technológiai szingularitás csak egy elmélet. Sosem fog megvalósulni. Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de néhány téren már a technológia határait feszegetjük. Nemsokára eljön az az idő, amikor már nem tudjuk tovább miniatürizálni az alkatrészeket és annak az ideje is, hogy egy processzorba nem tudunk több áramkört rakni. Ahhoz pedig, hogy jelenleg még nem ismert technológiák jelenjenek meg, ahhoz globális összefogásra lenne szükség. Az emberiséget ismerve mi erre sosem leszünk képesek.
2013. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Milyen UFO-k?Ha annyira fejlettek akkor miért észlelték már őket többször is?Vagy mutogatni akarják magukat?Ha igen akkor miért nem szállnak le a földre?Félnek?Vagy megfigyelnek?Ha egyáltalán léteznek,miért lennének fejlettebbek mint az emberek?
2013. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Az UFO-k (Azonosítatlan Repülő Tárgyak) nem igazán tudnának beleszólni.
2013. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam az elöbbi vagyok :)
2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!