Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jézus szerinted is ür lény volt?

Jézus szerinted is ür lény volt?

Figyelt kérdés

Egyre biztosab vagyok benne. Melyik ember él 40 napig étel és ital nélkül?

Melyik ember az aki fel emeli kezét és hal és kenyér hulik az égböl?

Melyik ember az aki sulyos betegeket gyogyít szavakal?

És látták lejött az égböl egy fény és ö ott beszélt.



2013. febr. 25. 20:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%

Nem, Jézus egy nagy formátumú szónok volt, akit a legenda szerint kivégeztek, majd a fiúk megbánva atyáik bűnét istenné magasztalták őt, körítve mindenféle sosem történt eseménnyel, csodával. Ennyi erővel bármelyik ókori vagy jelenkori vallás, mitológia hihető, nem? Ahogyan bármely regény cselekménye, szereplőinek létezése is az.

Nem akarom megsérteni a hívőket, de ez az én véleményem.

2013. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Csak egy kérdés:

ezeket meg honnan szeditek?

2013. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Jó látod!

De akkár ür lény is lehetett nem?

Modern kori átdolgozásal?

2013. febr. 25. 20:46
 4/40 anonim válasza:
32%
Jézus az első olyan ember volt a földön, aki belátta, hogy van egy teremtő Atyánk. Ahogy nőtt hite egyre erősebb lett, és felajánlotta testét, és lelkét a mennyei Atyának, hogy rajta keresztül megmutathassa magát az embereknek. Az idő előrehaladtával Isten, Krisztust a maga képére formálta, ezért volt képes csodákat tenni, és ezért volt képes a feltámadásra is.
2013. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Hátha a Isten létezhet, akkor Jézus is lehetett űrlény...

persze ez így is marhaság, de ebben a gondolatmenetben lehetséges.

2013. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
plejűd voplt
2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Ür lény? Az milyen?
2013. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

Ezen már én is gondolkodtam és lehetséges, de nyilvánvaló hogy erősen valószínűtlen.


Azon gondolkodtam, hogy lehet odaát egy nagy szövetség űrlény fajok, bolygók közt. Békében élnek és majdnem mindenről tudnak ami az univerzumban történik. Tudják pontosan, hogy mi történik a Földön, de nem vesznek be minket a szövetségbe, mert nem vagyunk elég "békések". Még azért is öljük egymást, mert kicsit más a bőrük színének az árnyalata. Mit gondoltok mit tennénk teljesen más lényekkel? Talán időről időre észrevétlenül lejönnek a Földre, hogy jobbá tegyenek minket. Határtalan színtű technológiájukkal (több év feltalálás, fejlesztés, mint amennyit el tudunk képzelni + ezeket nem pazarolták háborúkra) néhányuk elvegyülhetett a Földön. El tudnám képzelni hogy Jézus Krisztus vagy Mahatma Gandhi így kerültek ide. A régi feljegyzések a csodákról lehettek akár ezek a lények, akik a fejlett technológiájukat használták. Ma már nem tehetik meg ezt a média és az internet miatt. És majd egyszer, amikor teljes béke uralkodik a Földön, amikor egyetlen ember sem akarna többé kárt okozni a szövetségüknek, leszállnak az űrhajóikkal és legyőzik a szegénységet, az éhezést és a rossz dolgokat a Földön is.


Mégegyszer mondom, én sem hiszek ebben őszintén, csak szeretek ilyeneken gondolkodni.

2013. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
5%
jézus lehet ufo volt, semmi nem kizárt!!!
2013. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
#9 Jó, most volt elég. Fogjátok már fel, hogy az ufo az Unidentified Flying Object rövidítése, tehát azonosítatlan repülő tárgy. NEM idegen lény.
2013. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!