Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor jönnek már a Plejádok...

Mikor jönnek már a Plejádok és emelik fel az emberiséget az 5. dimenzióba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem érted hamarosan jönnek.
2013. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Ha Alajera gondolsz akkor semmikor.

Ő elmondása szerint Plejádi.

Van egy hivatalos csatornája youtubon vagy 20 videóval.

Mikor először végignéztem ezt a több részből álló videót nagyon tetszett. De most már rájöttem, hogy sok köze nincs a valósághoz. Ő nem plejádi, ő egy földi ember saját nézetekkel. Mit gondolsz ha igazi földönkívüli lenne már nem kapták volna el a katonák vagy akárki? Hiába van az arca kitakarva, szemináriumokat és előadásokat tart ahol mindenki láthatja.

Egy ügyes pszihológiai trükköt használ mindig, az pedig nem más mint hogy azzal fertőzi az embert hogy lealacsonyítja mint amilyen most, kifikázza és arra törekszik, hogy változzon.. pl : aki cigizik az egy senki és fejletlen stb. A a legnagyobb paradox az hogy azt mondja az erőszakosság a rossz a negatív az mind rossz és ők a fény és boldogság hozói. Ehhez képest jókat harcolnak itt egymással más fajokkal.. :DD most akkor ez hogy is van?:D a jó csak jóakaratból harcol?

Mégegy paradoxon: azt mondja h a net a tv és minden készülék rossz:D ehez képest jól megcsináltan a videót felrakta minden nyelven feliratozva és sokat lóg youtubeon. Videót szerkesztett, zenét TÖLTÖTT LE hozzá, azt is berakta, felvette a hangját egy készülékkel.

de mindig felnevetek amikor a kormányról beszél:D mintha egy gonosz ufó lenne.. pedig csak emberi kapzsiság van mögötte, semmi más:D

Nem értem, hogy miért angyali üzenet. Fikázódik a hang ahelyett, hogy irányt mutatna. „sötét kormány” „hazudnak” „azt akarják, hogy negatív energiát teremtsenek” nem a célra fókuszál, hanem pont ő fikázódik… :-S Nevetséges. Ez nem angyali üzenet hanem egy nagy becsapás!


Nem mondom, hogy nincs benne igazság a hatalmakról, kormányról,de ehez nem kell földönkívülinek lenned, hogy el tudd mondani..


Jah és igen,2012 végére ígérte az eljövetelüket. Mióta ez lezajlott és semmi sem történt, nem lehet kommenteket írni a csatornáján . Csak egy átkozott videó jelenik meg ami bemutatja hogy vásárold meg a videóban elhangzott meditációs zenéket, csupán 12 ezer ft-ért az amazon . com-ról. Egy plejádinak miért van szüksége pénzre?:D

2013. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
Ez akkor is bekövetkezik ha jön valaki, ha nem. A fejlődést nem lehet megállítani, csak lelassítani vagy vissza tartani, de ha így teszel akkor egy idő után berobban a köztudatba a sok újdonság ami aztán nagyot lök mindenki szekerén.
2013. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk picit jó volna már tudni, hogy mi is húzódik a sokat emlegetett akárhanyadik dimenziók mentén!
2013. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Az %. dimenziót a tudósok hipertérnek nevezik vagyis az úr utazáshoz van köze ezen kísérletezgetnek elmélkednek mert így meg lenne a csillagközi utazás kulcsa jó tudom még az űrben tájékozódás is nagy falat lesz

Szerintem nem szeretnél te az 5 dik dimenzióba kerűlni :)

2013. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bocs azt akartam írni Az 5. dimenzió csak elírtam a mondat elejét
2013. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

KÉRDEM ÉN! HONNAN EZ A SOK JOBBÁGY???


Minden napra jut egy ilyen elmebeteg, sutyerák?

2013. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Majd amikor hallod a szirénázó autót feléd közeledni...
2013. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

nagy járművel jönnek érted, és furcsa beszéd jellemzi őket.öltözetük fehér lesz, és kérnek majd h te is húzz fel hasonlót, bemutatnak neked mindenféle technológiát, ami őszerintük a te fejlődésedet szolgálja, sorsodról nem te döntesz majd hanem a fönökük.

És mindez mi a valóságban???

Szirénázó mentőautó jön érted, kivágódnak a fehérbe öltözött pszichátriai dolgozók, beraknak a kocsiba, elmeintézetbe kerülsz, egy csomó gyóygszert és eljárást próbálnak ki rajtad, majd a kezelés végén a professzor eldönti meddig kell még a vendégszeretetet élvezned.És ha mindennek vége még lehet haza is visznek.

Innen ered az összes eltérített kalandja!Olvasgasd el nehogy így járj!

2013. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%
Milyen plejádok, meg milyen 5. dimenzió? Mi ez az ezós maszlag? :D Maximum az istenek emelhetnének fel minket, de ők meg már sose jönnek vissza. Nem lesz itt semmilyen felemelkedés, dimenzióváltás meg főleg.
2013. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!