Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (Videó: A szürkék célja)

2013. márc. 7. 18:44
1 2
 1/14 Tom Benko ***** válasza:
Marhaság.
2013. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Egy valamit tudnotok kell ! Akármilyen rosszaknak állítják be az emberek a kis szűrkéket, Ők sokkal jobban a aReptoidoknál !!


A földön Reptoid uralom van pl Obama, Osama is Reptoid és a vezetőink is mind gyíkok ! Úgy állítják be rossznak a kis szűrkéket, hogy útáljátok őket, pedig valójában a Reptoidok rosszak, miattuk éltek ti is szellemi és anyagi nyomorba !!

2013. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

A 50 es években, a hollomann légibázison történt sorozatos egyeztetések után ami néhány földönkivüli faj, és az emberiség akkori vezetői között zajlott(érdekes a vatikán részéről los angeles püspöke volt ott), megszületett az egyezség, amit követett utána sok más, pl dulce bázis felépítése, kormányzati programok(mk ultra-tudatmanipulációra) és egyéb pl montauk -projekt.

Az egyezség lényege h bizonyos technikai dolgokért cserébe kísérletezhetnek az embereken, ha az így nyert adatokat is megosztják,ezek lehetnek az eltérítések, és észlelések hátterében is.

2013. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a reptoidok jobbak, vagy a kis zöldek.
2013. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
# 4/4 Biztos te is reptoid vagy. Ne higgyjetek neki !
2013. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5 Tévedsz, halandó! Én krektoid vagyok és kiszívom az agyadat.
2013. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lopott jelenet az X-aktákból nagyon illett a képbe.
2013. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Tuti le leszek pontozva, de szerintem igen is sok igazság van benne....

ezek nem néznek minket ember számba, kb. csak egy állatnak, amit ki kell használni teljesen.


Az a baj hogy sok ember kenterből végig sem gondolja ezt az egészet és el sem hiszi, az nélkül, hogy legalább egyszer átgondolná, hogy lehet valami igazságalapja.


Szóval aki azt mondja marhaság, akkor hazudnak a dokumentum film készítői, hazudnak az emberek akikkel megtörtént, hazudnak akik ezt kutatják, hazudnak a kiderült kormánypapírok adatai is, hazudnak a légibázison dolgozók, mindenki hazudik? Gratulálok, a szkeptikusok összeesküvés elméletet gyártanak.

2013. márc. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tom Benko ***** válasza:
77%
@GeorgeAdamski: Kutatni bármit lehet, ez nem dokumentumfilm, a kormánypapírok egészen másról szólnak. Konteót meg szkeptikusok nem szoktak gyártani, a szkepticizmus ezt erôsen gátolja.
2013. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

GeorgeAdamski:


Én végiggondoltam, de a dolog igazságalapja még mindig lebeg a levegőben. Ergo nincs semmi, ami megkülönböztetné egy egyszerű mesétől.


Az, hogy ez így egészben logikus és abszolút elképzelhető, édeskevés: a Mátrix is ilyen, mégsem szól róla minden második kérdés itt az Ezo kategóriában.

2013. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!