Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két videóról? Sorrendbe nézzétek mert folytatásos!

Figyelt kérdés

Ja légyszi nemet és kort is írjatok már, köszi 24/f


[link]


[link]


ja a lényeg a második vége felé van :D


2013. jan. 22. 16:49
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát ez egyszerűen fantasztikus!

Hát nem egy mai minőségű filmtrükk, csak olyan 20 évvel ezelőtti színvonal. Egy ügyesebb ingyenes videoszerkesztővel bármikor készíthető ilyen.

Ez úgy kb. a 651-edik hasonló marhaság.

2013. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem néztem végig, csak beletekertem, de nagyszerű ez az effekt, jó poén egy ilyen gagyiságot és mónika-show színvonalú Ufo-észlelés bohóckodásokat összevágni. :D 19/f
2013. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra se vették a fáradságot, hogy egy videót szerkesszenek át, LOL! Vettek egy fényképet, rádolgoztak egy animációt, és már kész is az UFO-videó. (Teljesen igazuk van! Ha még ezt is beveszik, akkor minek szívni itt az IT szakmával?)
2013. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem életemben még eddig csak a Roswelli eset fogott meg.
2013. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben egyáltalán nem az animáció a lényeg, mert azt csak szemléltetésnek szerkesztették, nem népbutításnak. Az interjúk ellenben sokkal érdekesebbek, bár elég nehéz eldönteni, hogy őszinték-e a fickók.
2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nemelfogult ***** válasza:
46%

"Hát nem egy mai minőségű filmtrükk"

"Nem néztem végig, csak beletekertem"


Ha csak beletekersz és egyből kritizálsz az sokat ér:)

Egyedül #5/5 válaszolta jól meg, mert vette a fáradtságot, hogy a kérdést elolvassa és a két videót végignézze.

Egyébként ezen felül nehéz, sőt lehetetlen eldönteni mennyi hitele van a dolognak. De senki se a demo videó hitelét kérdezi, hanem a sztorit.

2013. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nemelfogult válasza: [...] Ha csak beletekersz és egyből kritizálsz az sokat ér:)

Egyedül #5/5 válaszolta jól meg, mert vette a fáradtságot, hogy a kérdést elolvassa és a két videót végignézze."


Én is végignéztem ezt a két sz*r videót, csak éppen nem voltam jó véleménnyel róla! Mr. NemElfogult!

2013. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemelfogult ***** válasza:
100%

#7/7

Akkor nincs semmi probléma. Nekem se volt meggyőző a videó csak arra reagáltam, aki beleteker, nem nézi még és kritizál. Ha nem te vagy, nem kell indulatoskodni:)

2013. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a videó ahol a fehér alak megy csak illusztráció mivel el is mondják hogy se fotó se videó nem készült a jelenségről.

Ez csak egy újabb rejtély amit soha nem fognak megoldani :).

Én is egy kis faluba lakok és vannak barátaim akik meséltek hasonló dolgokat amiket láttak az erdőbe, nekik elhiszem mivel hozzám közel álló emberek.

2013. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha rendesen végignézem és figyelek, és hiszek egy kicsit benne akkor feláll a hátamon még a szőr is :D Persze aki csak tekerget az minek kritizál!?
2013. jan. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!