Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szürkék. Szürke idegenek....

Szürkék. Szürke idegenek. Biztos, hogy kivétel nélkül mind negatív, számunkra ellenséges entitás, akik rosszat akarnak nekünk? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem tudom ezt elhinni, arra gondolok, hogy vannak közöttük (talán a többség), akik gyógyítók és jók.

Talán védenek is embereket a rossazbb indulatú fajtársaiktól.

Lehet, hogy van közöttük egy renegát divízió és az gonoszkodik az emberiséggel vagy egy részével.

(egy kis fanatikus "nácipárt" kb.)



#Egyiptom #szürke #E.T. #ankh #Alien #szürke idegenek
2012. szept. 25. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Persze,minden bizonnyal.

Mit gondolok erről:hogy az egész szemenszedett hazugság.Nem létezik semmiféle ilyesmi.Most komolyan,nincs jobb dolguk az idegeneknek?Dehogynem.Ostoba kérdések helyett az emberek is találhatnának jobb dolgot.

2012. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A kis szűrkék jók ! Gyógyítanak, ellenben a nagy szűrkék a rosszak és ellenségesek.
2012. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 nagylzs ***** válasza:
100%

Egyes, meg tudom érteni az álláspontodat. Személy szerint, egy párszor találkoztam velük, személyes tapasztalatom van. Létezésük nekem nem adatott meg a hit alapú véleményalkotás. Annak ellenére hogy közelebbi kapcsolatom volt velük, fogalmam nincs hogy mit akarhatnak. Az emlékeim nagy része kitörlődött (ki tudja milyen okból.) Éveken át gondolkoztam rajta, sok könyvet olvastam a témában. Arra jutottam, hogy valószínűleg soha nem is fogjuk megtudni mit akarnak.


Íme a lehetséges magyarázatok arra, hogy miért nem tudunk róluk túl sokat:


Negatív oldal: a legjobb elnyomás az, amikor az elnyomott nem tud róla hogy elnyomják. Ez egy jó ok lenne a rejtőzködéshez.


A pozitív oldal: a be nem avatkozás törvénye szerint az embereket nem szabad befolyásolni, megmenteni vagy segíteni nekik olyan esetben, amikor saját maguk is képesek rájönni a megoldásra. Azért, mert ez a szabadságuk megsértése lenne. Azért, mert csak a hibáinkból tudunk tanulni, és ha nem kellene viselnünk a hibáink következményeit, akkor még inkább vakokká válnánk rájuk, és ez megakadályozná a fejlődésünket.



Ezek közül, meg a végtelen sok számú átmenet közül lehet szabadon választani. De mivel nincsenek tények amikkel megalapozhatnánk, a legjobb ha nem spekulálsz. Ennél már az is jobb ha megpróbálsz tényeket gyűjteni - de erre szinte nulla esélyed van.

2012. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

És ilyenkor a szakik vagy maguk a szürkék hol vannak?


Elemér jósnő

2012. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy látogatnak minket a szürkék. Na most.... hiába van köztük olyan amelyik jó, nem ők látogatnak minket, hanem az úgymnond "katonák". Amerika megtámad egy országot (katonailag gonoszk). Ez persze nem azt jelenti, hogy Amerikában nem élnek jóságos emberek... de nem ők mennek el megtámadni egy országot. Na a szürkékkel HA látogatnak minket ugyanez a helyzet... szerinted a civil szürkéket csak úgy ideengedi a szürkék kormánya? Ez persze nem feltétlen igaz, mivel az sem biztos, hogy látogatnak minket.... ez csak az én eszmefuttatásom.
2012. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 nagylzs ***** válasza:

Kedves Child of Gaia,


Az analógiádat folytatva: nem csak hadseregek és háborúk léteznek, hanem felfedező expedíciók és bálnákat védő Green Peace aktivisták is. Számtalan oka lehet annak, hogy ide jönnek. Egyszerre több oka is. Nincs jó okunk azt feltételezni, hogy ellenséges szándékkal érkeztek, de az ellenkezőjére sincs. Ezen kívül akinek nincs személyes tapasztalata, az érthető módon még a létezésükben is kételkedhet.


Ha már tippelni kellene egy valószínűleg több millió évet túlélt értelmes fajjal kapcsolatban, akkor inkább hajlanék arra a megállapításra, hogy kevésbé erőszakosak nálunk. Ez logikus: ha ilyen hosszú ideig túlélték anélkül hogy kipusztították volna magukat, akkor az is valószínű hogy nem túlságosan erőszakosak. Na de ez már spekuláció lenne, mindenféle reális alap nélkül.

2012. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Súr, még mindig nem került elö a gyógyszered?
2012. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

nagylzs:


Igazad van... úgy látszik én látom túl negatívan a dolgokat. Igazából csak azért gondoltam erre, mert mindenhol azt hallani, hogy barátságtalan faj. Én személy szerint még egyel sem ültem le egy sör mellett elbeszélgetni a terveikről.... tehát nem tudom mi az igazság :D De igazad van! Ahogy nálunk is vannak olyan csapatok amik pl az Antarktiszra mennek kutatni, úgy egy idegen fajnál is lehetséges ez.

2012. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Shanokk ***** válasza:

Az összes ilyen feltételezés, hogy az UFO-k (már ha egyáltalán léteznek) gonoszak, csupán a saját emberségünk manifesztációja.


Hiszen lássuk be, mi emberek, ha eljutnánk egyszer egy másik bolygóra, ahol nálunk fejletlenebb (akár értelmes akár nem) életformát találnánk gond nélkül leigáznánk, ha képesek lennénk rá.


Ebből kiindulva két féle UFO létezhet (ha léteznek egyáltalán), akivel összefuthatunk.


1. Olyanok, mint mi, csak jóval fejlettebbek technikailag és, ha idejönnek lenyomnak a gec.ibe. :D


2. Nem csak technikailag, hanem társadalmilag is fejlettebbek, így vagy csendben megfigyelnek minket vagy segítenek is akár fejlődni. Ennek eredménye persze az lenne, hogy amint ellopjuk a technikai tudásukat és alkalmazni tudjuk majd mi nyomjuk le őket a ge.cibe.


Ilyen az ember.

2012. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Gonoszak! És ez nem egy Spielberg film,amiben barátságosan integetnek,meg jelelnek,hanem ez a valóság.

Embreket,ártatlan gyermekeket ragadnak el,végeznek rajtuk gyakran fájdalmas,sokkal járó kísérleteket,és tönkretesznek életeket családokat egy egész életre,mert egy ilyen traumával megbírkózni nem lehet.

Hát kik ők,ha nem valami gonosz gépviselői?!

2012. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!