Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A CIA megrendelésére készült...

A CIA megrendelésére készült 1980-ban az UFO Arizonában című mozifilm? Ez is azér van, hogy szoktassanak minket az UFÓKhoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. márc. 13. 15:52
 1/7 x) ***** válasza:
A rövid vagy a hosszú válaszra vagy kíváncsi? Írom a rövidet: NEM.
2013. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már egészen hozzájuk szoktam. Különösen Verocskához! :-)
2013. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

mindenki írja h ufók, így meg úgy

én még nem láttam, nem tudom h néznek ki, igazából semmit sem tudok róluk, sztem nincsenek is, csak mese.

ilyen kitalált dolgokról h lehet vitatkozni, mintha tények lennének.Itt aki ír, látott már?megfogta, beszélt vele?elvitték esetleg?

csak kitalált mesékről vitatkoznak és írnak.

olyan ez mintha arról írnánk, h jancsinak és juliskának melyik erdőben volt háza...

2013. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"én még nem láttam, nem tudom h néznek ki, igazából semmit sem tudok róluk, sztem nincsenek is, csak mese. "


Azért mert te nem láttad, még lehetnek. Gondold el : Nem láttál atomot sem, mondjuk én igen és mégis elhiszed hogy vannak. A NASA nem járt a holdon és mégis elhiszed, mert mondják.


Gondolkozz !!

2013. márc. 13. 18:52
 5/7 Szecsői Tibor ***** válasza:
50%

A NASA tényleg nem járt a Holdon, mert a már ott tanyázó náci-klingon-dalek-jehova tanúi kontingens megtiltotta nekik, de legalább adtak több száz kg holdkőzetet, mert ugye ha nem jártunk ott, akkor honnan máshonnan lehetne...

Ezek után már csak félve jegyzem meg, hogy a Hold nagy H, és remélem, hogy atomot nem azok mutattak neked, akiktől a holdraszállás meg nem történt voltát hallottad.

2013. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A nap és a hold neve csak csillagászati értelemben használva nagybetűs. Történetesen itt ebben a szövegben nagy lett volna a helyes. Ez csak amolyan zárójeles megjegyzésem volt.

És a NASA valóban nem járt ott, mert az egy intézmény. A cáfolatok egyébként csinosak, logikus érveléseket lehet olvasni, s első hallásra laikusnak akár tényszerűnek is tűnhet. Persze könnyedén meg lehet találni a hibákat bennünk.


Veronka hülyeségében azt nem értem, hogy mi az ördögért kellene szoknunk az idegeneket? Hiszen mi magunk vagyunk azok. A minap is volt erről egy film az Ősi idegenekben. Veronka-anorexiácskát igaz nehezen tudom megszokni, de a többi E.T.-vel itt a városban egészen jól kijövök.

2013. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antimod ***** válasza:

Bizonyos körök megrendelésére nagyon sok film készült már (pl. háborúról, ha éppen mozgósítani kellett a tengerentúlon). A film kiváló eszköz a tudatalatti manipulálására, ráadásul globális értelemben. Az, hogy ma majd' mindenki az amerikaiakat majmolja, amerikai termékeket fogyaszt, vajon minek a hatása?

Az, hogy a szóban forgó film megrendelésre készült-e vagy sem, más lapra tartozik, de elképzelhetőnek tartom.

2013. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!