Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha Billy Meier ufó fotói...

Ha Billy Meier ufó fotói hamisak, akkor ezt hogyan készítette el?

Figyelt kérdés

Sokan elkezdtek kamu képeket csinálni és odaadták a faszinak, és csomó kamu kép van a kollekciójában, emiatt akik tesztelték h kamuk e, ha találtak egy kamu képet akkor ráfogták hogy az összes az.

Vagy például rekonstruálták a képeket, hogy levitronnal, kis tárgyakkal lógatta oda a képekbe a csészealjakat és ezek a képek is fent vannak a neten.

Egyébként attól hogy valamit letudunk utánozni, az még nem biztos hogy csalás.

De a kérdésem erre a képre irányult. Ebben itt az egész táj összevágva, volt neki 3-om olyan képe is amikor a repülő csészealj benne volt a fa ágai között, és mint látható ezt nem lehetett kis tárgyakkal megcsinálni , mert óriási, több méteres. A fa is látszik hogy távol van. Akkoriban pedig még nem volt photoshop és képszerkesztés, a 70-es években készült.

[link]


A többi hasonló képe, ami ugyanakkor készült, csak az előbbi mutatja jobban mekkora is ez.

[link]

[link]


Az pedig látszik, hogy a tárgy masszív, és nem felfújt léggömb.



#földönkívüli #UFO #csalás #plejád #billy meier #semjase #ufó fotó
2013. márc. 24. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Valóban a bíróság hinne neki, mert ott lenne a helyszíni szemle, a jegyzőkönyv, halottak, roncsok stb.


Ha bemenne egy bíróságra, hogy ő látott egy balesetet és a helyszínen nincs semmi, akkor lehet ő a pápa is. Azonnal elviszik pihenni.

2013. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

18 egyetértek :D és éreztem az enyhe kis iróniát is :) mindig lesz amibe bele akarnak kötni.


16-os hol írtam én olyat hogy tudományok teljesen kizárva? ha mutatsz nekem egy ilyen mondatot ahol ezt írtam, akkor meghajolok előtted. Egy oldalon meg nem állok az emberrel. De ha már itt tartunk itt most ti vagytok az összeesküvés elmélet hívők, mert ti mondjátok hogy a képet manipulálták (mint a linkelt holdas cucc) és így úgy megcsinálták felsorakoztatva sok mindent.


Egyébként nem azt mondtam hogy a képet nem lehet meghamisítani semmiféle módon sem, de egyesek nem veszik figyelembe azt amit írtam.

2013. márc. 25. 21:50
 23/23 anonim ***** válasza:

"A Picasa, Inc. digitális fényképészettel foglalkozó cég volt Pasadenában, ami az azonos nevű fényképrendező alkalmazást fejlesztette. Első kiadása 2002-ben jelent meg."


A képek összeillesztési technikájára utaltam halványan :D Itt is érezned kellet volna az iróniát.

2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!