Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hiszitek el, hogy a...

Miért nem hiszitek el, hogy a repülő csészealjat az EMBER készítette?

Figyelt kérdés

A repülő csészealj egy náci szekta,a Vril társaság ötlete volt.A nácik meg is tervezték,sőt csináltak belőle 21-et.17-et megtaláltak összetörve.4 eltűnt.A Hunebu 3 volt az első antigravitációs csészealj.

http://www.youtube.com/watch?v=C3ISJi5-Glg

Most pedig a Moller cég épített repülő csészealjat.

http://www.youtube.com/watch?v=Pp_gmzuZQGw


Elhiszitek végre,hogy a csészealjakat emberek készítették?Bocs a hibákért,új billentyűm van és nehéz rajt írni.


2011. júl. 7. 11:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
A repülö csészealjak (egy része) valószínüleg emberi eredetü. De mindegyik nem az, mert az ember alkotta gépek nem olyan gyorsak mint az eredetik. Láttam az erröl szóló videót, és benne is van hogy az ufókat a nácik felderítö gépeknek szánták, nem pedig harcinak. Ahoz túl manöverezhetetlenek voltak, és lassúak.
2011. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Földi ember, vagy valamelyik távoli galaxisban élő ember készítette?
2011. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
46%
És ezt te onnan tudod hogy odamentél és rávolt írva hogy made in germany? és ha 17 összetört 4 meg eltűnt, akkor elfogytak, nem? próbáltok magyarázkodni, pedig a legtöbb eredeti, csak mindenki ufókra fogja a dolgokat, ezért a kicsit értelmesebb emberek egyből azt hiszik hogy nincsenek. De vannak, és sokkal értelmesebbek nálunk, nem olyan b@lfaszok mint az emberiség.
2011. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Fémfaház ***** válasza:
48%
szerintem is lehet jó pár földi eredetű csészealj, de számos vadászpilóta számolt be olyan esetekről hogy csészealjak repültek el mellettük olyan gyorsan mintha én 1 helybe állnék és mellettem elmenne 1 kocsi 300-al és vadászpilóták:D jah és ezek a bejelentések még a 60-70-es években voltak.
2011. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 BlackSword ***** válasza:
83%
Nyilvánvalóan emberi alkotások... Mert a delfinek tuti nem csinálnak ilyeneket... Az, hogy Te meg nem láttál olyan gyorsan mozgó tárgyat, az nem jelenti azt, hogy nem létezik... Csak azt, hogy Te nem láttál... Nézz utána az X programnak, és többek között az X-15-nek... Vagy az SR-71-nek, de akár a MIG-25-ös is jó... Ezek a gépek a hangsebesség háromszorosánál is nagyobb sebességet értek el... Vagy ott a B-2-es bombázó, mely számítógépes irányítású... Tehát ha elég instabil is a szerkezet, egy számítógép könnyen korrigálhatja az eltéréseket...
2011. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Ott a pont!
2011. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Akarom mondani ott a pont 12:28!
2011. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért nem hiszem el, mert a Bibliában is benne vannak a repülő csészealjak, barlangrajzokon is találtak már ilyen ábrázolást. Akkor meg még ugye sehol sem voltak a nácik... Én elhiszem, hogy léteznek, de szerintem nem ember alkotta járművek!
2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Életed ***** válasza:
48%

A repülő csészealjakat csak is az ember készítette.

Minden más magyarázat csak a fantázia kitalálása.....

gondolj bele...repülő szőnyegek...Aladin korszakában...:d

Szóval mese amit az embereknek adnak be... van aki elhiszi és van aki nem... na azok a földön járnak és nem a mesében:d

2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Életed!


Attól még járhat valaki a földön 2 lábbal, hogy elhiszi nem ember alkotta repülő csészeajakról. Én nem gyerekkönyv íróként dolgozom, hanem komoly állami állásom van 1 gyerekkel és a következő úton van. Tehát se kedvem se időm álmodozni. Mivel láttam és tapasztaltam olyan dolgokat, ami nem megmagyarázható így én elhiszem ezeket.

2011. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!