Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarország felett fotózott...

Magyarország felett fotózott UFO-t egy katonai pilóta. Szkeptikusok ehhez mit szóltók?

Figyelt kérdés

Sokszor ágálnak a szkeptikusok, hogy katonák miér nem fényképeznek UFÓKat ? Hát tessék ! Bár igen sok katona fényképez le ufót, ez az eset egy újonnan kiderült példánya ennek és igen érdekes. Tanulságos eset ! Melyik faj űrhajója lehetett az magyarország felett?


[link]


2013. márc. 29. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig ezek a rossz alumínium csészealjak hódítanak? Azt hittem mostanra már elértük legalább a Nostromo űrhajó szintjét (ja, hogy azt nehezebb lenne hamisítani?).
2013. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
üdvözöllek a valóságba !
2013. márc. 29. 08:25
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy kísérleti repülőgép, de nem földönkívüli, hanem földi termék. Csak nem kötötték az orrunkra a létezését.
2013. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

A szokásos, alig látható, homályos folt. Egy ilyet bármilyen képszerkesztővel pár perc alatt odavarázsolok neked én is.

Szóval köszönöm, de maradtam szkeptikus ;)

2013. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Aztán miből gondolod, hogy te az ufódat egyáltalán látod? Vagy hallod. Többezer fényévet képesek utazni az űrben, nem akarnak velünk kapcsolatba lépni, mert már megtették volna, ÉS NINCS EGY NYAMVADT ÁLCÁZÓJUK? Hát ne röhögtess már! Erre már nem futotta nekik, vagy mi?

A képen van egy repülő, aminek a pilóta nem húzta be a kerekeit... És ez ott a képen mitől korong alakú? Nyilván nincs ufólátó szemem, de hogy ebből a képből semmi korong-szerűség nem látszik, ez ugyanannyira lehet hosszúkás, mint korong alakú, lehet szemből vagy oldalról is. Mondani meg én is tudom, hogy ufót láttam aztán hánytam annyit piáltam.

2013. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki ért mindent, kivéve azt, hogy miért korong alakú, mikor a légellenállás szempontjából ez nem túl egészséges, miért forog (hál' Istennek erről már leszokóban vannak) és miért kicsi? Ha a légellenállást kikerülve manővereznek, szintén miért korong alakú? Miért nem valami kényelmesebb formát használnak? Biztos azért kerek, mert csak úgy tudnak benne leülni a kerekasztal alien lovagjai.
2013. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

miért korong alakú? mert frizbee!

az jól repül [link]

2013. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Elméletnek helyt adok. Egyúttal azt is tudjuk már, miért forog :D "Az intergalaktikus freezbe verseny kezdetét vette! A verseny helyszíne ezúttal is a Föld!" :D Egyébként függőlegesen nem repül a frízbí.
2013. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes, hogy az összes ilyen "hiteles" fénykép csak olyan távolságból láttat UFO-t, hogy abból jó eséllyel csak egy paca tűnik ki. Így a kólásdoboztól a műholdig bármi lehet.


De ez speciel szerintem egy bálna meg egy cserép petúnia.

2013. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Veronika! Nyugodtan kiírhatod a neved, a stílusod elárul. Ez a Szkeptikusok ehhez mit szóltók? (sic!) a védjegyed. Elég bicskanyitogató stílus ez, egy magát fizikusnak mondó leányzótól. Természetesen ez is egy hülyeség, mint rendesen.
2013. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!