Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek felelösek az...

A földönkívüliek felelösek az emberiség fejlödéséért?

Figyelt kérdés

Elméletem szerint az ösemberekel háltak és inteligensebek lettek a gyerekek és felnötként elkezdtek épületeket és szerszámokat készíteni.

Utánna megint eljötek kb ugy 1000 - 2000 év múlva megnézték hogy mire haladtunk és megint háltak emberekel, jött a királyok kora és eljutotunk idáig.

Az utobbi 50 évbe pedig rohamos fejlödés volt, 1930-tòl szerintem rendszeresen háltak emberekel így 1950-ben már voltak 20 éves emberek akik mindig feltaláltak valamit, Albert Einstein tuti földönkívüliektöl származot.

Ez az elmélet alapján már mind idegek leszármazotjai vagyunk.



2013. ápr. 16. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"Elméletem szerint ..............." Hol lehetne az elméletedet megismerni? (Ugy-e egy ilyen megalapozatlan kijelentést nem akarsz elméletnek nevezni?)
2013. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor feltételezésem.
2013. ápr. 16. 18:26
 3/21 anonim válasza:

Ja igen. Én is bizonyíthatom. Igazából az eredeti apám UFO. :/ De ezt anya nem akarja beismerni.


Amúgy bocs, viccet félretéve: Ez baromság. Vannak okosabb emberek, akiknek magasabb az IQ-a, és jobb a felfogása, de ettől még nem UFO. Én is ilyen ember vagyok,(nem dicsekvésből, de zseni vagyok (meg egoista)) és tudtommal nincsenek UFO rokonaim. Ez nem az UFO-któl függ.


Nem akarok senkit megbántani a válaszommal, de ez egy eszméletlen nagy baromság.

2013. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerinted.

Én szerintem anyád is "UFO"

Szerintem sok nö nem is tudta hogy földönkívüliek termékenyíteték meg söt egyik nö se tudta ma már ott tartunk hogy mindenki földönkívüliek leszármazotja.

2013. ápr. 16. 18:36
 5/21 anonim válasza:

Tehát földönkívüliek vagyunk. Ha mindenki földönkívüli, akkor már senki sem földönkívüli, mert a földön élünk. Szóval mégsem vagyunk földönkívüliek.

És anya nem ""UFO"" vagy földönkívüli, vagy minek nevezed.

Üdv.: Mittomén hanyadik, asszem második válaszoló.

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És kedves 3-as gratulálok a nagy inteligenciádhoz, de az elárulom hogy az UFO - Unidentified Flying Object (azonosítatlan repülő objektum/tárgy)

És én ilyet nem állítottam, hogy ilyenekel háltak volna.

2013. ápr. 16. 18:43
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

# 1


Melyik elmélet áll szilárd talpakon? Ott van például az evolúciós elmélet. Több cáfolat van rá, mint amennyi bizonyíték. Mégis tényként tanítják az iskolákban.

2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-esnek igaza van.
2013. ápr. 16. 18:47
 9/21 anonim válasza:
Tudom, hogy mit jelent az UFO, annyira nem vagyok hülye, hogy ne ismerjem a rövidítését, de igazából lesz@rom, felőlem lehet az bármi, aminek nevezed. De már az UFO-t manapság mindenre használod. És lehet, hogy az a földönkívüli, aki hobbiból emberekkel hál repül is, nem? Hát ilyenre nem gondolsz? :P
2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Meg amúgy ha nem repül hogy jött a Földre? Teleportál, vagy mi? Vagy ide született? Ha igen, akkor már nem földönkívüli. De mehetsz kutatónak, derítsd ki. Mondom ezt nem bántásból írom, csak nem hiszek az ilyenekben.
2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!