Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek felelösek az...

A földönkívüliek felelösek az emberiség fejlödéséért?

Figyelt kérdés

Elméletem szerint az ösemberekel háltak és inteligensebek lettek a gyerekek és felnötként elkezdtek épületeket és szerszámokat készíteni.

Utánna megint eljötek kb ugy 1000 - 2000 év múlva megnézték hogy mire haladtunk és megint háltak emberekel, jött a királyok kora és eljutotunk idáig.

Az utobbi 50 évbe pedig rohamos fejlödés volt, 1930-tòl szerintem rendszeresen háltak emberekel így 1950-ben már voltak 20 éves emberek akik mindig feltaláltak valamit, Albert Einstein tuti földönkívüliektöl származot.

Ez az elmélet alapján már mind idegek leszármazotjai vagyunk.



2013. ápr. 16. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#7-nek: Lehet, hogy az evolucio ellen is találtak érveket. De értsd meg, érveket. Tehát nem egy 7 soros megalapozatlan állitásrol van szo. Ha a kérdésfeltevö elméletnek nevez valamit, akkor szeretném megismerni a szerinte mellette szolo érveket, "tényeket". Ezért kérdeztem, hogy hol lehet megismerni? Még most sem érthetö (#7 és kérdezö?)?
2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Minden ember magáért felel szerintem.

Meg a családjáért.


Akik feltaláltak fontos dolgokat, abban biztos vagyok, hogy különleges képességekkel rendelkeznek, amivel más nem.

2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én UFO vagyok, de csak UFO-t dugnák. Majd biztos a csoffadt, kétmellű ember nőkhöz nyúlok. Pfffft. UFO sex rulez!!


ON: Amúgy az elméleted nem feltétlenül hülyeség, nézd meg az "Ancien Aliens" sorozatot, ott is van ilyesmiről szó. Persze inkább gén módosítással, mesterséges megtermékenyítéssel.

2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" Ott van például az evolúciós elmélet. Több cáfolat van rá, mint amennyi bizonyíték. "


Kevesebb bizonyítékról hallottál, mint cáfolatról.

2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyetértek veled alapjában véve. Csak ahogy leírtad, az volt enyhén nagyvonalú. A bibliai feljegyzések is tanúsíják a kozmikuslények látogatását, és más őskori leletek, hajdanvolt építnyek nyomai, stb. Ezt ma már a tudományos világ is kezdi elismerni, a Histori TV is foglalkozott vele.

Hogy az ő leszárnazottai vagyunk-e? Feltehetőleg igen. Azt gondolom erről, hogy Ádám és Éva teremtése is valamilyen idegen civilizáció beavatkozása volt. Úgy értem, mikor már megtörtént az evolúciónak az állatok fejlődésében, akkor jöttek, és a maguk génjeivel létrehoztak egy úgynevezett genetikai ugrást. esetleg mutációt. Én nem gondolnám, hogy velük háltak, hanem valami lombikbébi technikára gondolok inkább. Habár, igen, van a Bibliában egy ilyen utalás, hogy az "istenek fiai" látták, hogy a földi asszonyok szépek, velük háltak, stb. Meglehet, hogy mindkét módszer előfordult.

2013. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a reptoidok és az annuakik a felelősek az emberiség fejlődéséért, hogy felkészítsenek minket majd december 21-ére, amikor a krixkraxi meg lumbulábi birodalom megtámadja a Földet. Ja...most látom, 2013 áprilisa van...

Egyébként biztos inter-dimenziónális transzmitter féregjáraton át jöttek!

Néhány ezotériásról nagyon is el tudom képzelni hogy reptoid, krixkraxi vagy lumbulábi anyától származik, mert ennyi baromsághoz amit összehordanak, csillagászati méretű ostobaság szükségeltetik.

2013. ápr. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem vagyunk felelősek a fejlődésetekért.
2013. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ok az emberek a földönkívüliektől származnak, és a földönkívüliek kitől származnak? :D
2013. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Wayne Herschel
2013. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A földönkivüliek származásáról azt gondolom, hogy más, még történelmileg korábbi földönkivüliektől származnak, és így tovább. De valahol le kellett játszódnia egy evolúciónak, vagyis fejlődésnek, a fejlődés motorja pedig az élő anyagban rejlő intelligencia, vagyis a kollektív tudatosság, a mindent egybentartó "rács", vagyis az "Univerzum Virága", amely maga Isten.

(ez a világképem)

2013. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!