Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufókat rögzített kamerájával...

Ufókat rögzített kamerájával egy hatvani férfi? (videóval)

Figyelt kérdés

Egy férfinak elég furcsa dolgot sikerült lencsvégre kapnia a hatvani bánya tónál. A felvétel április 28.-án vasárnap készült, úgy 17:35 körül egy mólóról. Sorba járta végig a parti mólókat, hogy melyikről lehetne a legszebb szögből felvételt készíteni a tóról.



A videóról annyit kell tudni, hogy 60FPS beállítással készült, tehát lassított felvétel. A lassítás ellenére mégis két fehérnek látszó "valami", elég nagy sebességgel halad el a felvételen. Élőben nem észlelte ezeket a dolgokat mert a kamera LCD-jét figyelte és hangtalanok voltak. Miutána hazaért és a felvételt a számítógépére rakta tűnt fel, hogy bizony nem csak a tavat sikerült felvennie. Az első objektum tökéletesen látszik, ahogy elhalad a felvételen. A második csak akkor tűnt fel neki, miután képkockánként nézte vissza a felvételt. Az sokkal gyorsabban halad mint a másik, szinte csak egy villanásnak látszik, de a mellékelt felvételen jól látszik. A gyorsabbik 17 és 19 másodperc között jelenik meg, a másik pedig 18 másodperc környékén bukkan fel a távolban a felhők közül és ennek a mozgása a 30-adik másodpercig látható. Egyelőre még senki nem tudott rá ésszerű magyarázatot adni, hogy mik is lehetnek ezek, mindenesetre örült, hogy sikerült megörökítenie.

Melyik faj volt?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wTU8v..


2013. máj. 1. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nemlátom
2013. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valami fehér suhan az égen.Nem repülő? Habár ahhoz gyors.
2013. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
A magyarázat piszok egyszerű. Az objektív előtt, ahhoz közel valami apró könnyű tárgy repül el a szelek szárnyán. Tollpihe pl. A sebesség nem értelmezhető a távolság ismerete nélkül.
2013. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem láttam semmit.

Attól még lehet UFO.

2013. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha szelek szárnyán repült volna nem lenne ilyen egyenes a mozgása .
2013. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

sztem itt vki menőzni akar, h milyen jó képet csinál a kamerája.

de semmit sem láttam.

2013. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Teljes képernyőn nézzétek, kicsit balra fog elhaladni a képernyő közepétől .
2013. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa,hogy pont akkor kezdi el fordítani a kamerát,amikor elsuhan az a valami...
2013. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Nem látok sz@rt se!

De biztos egy földönkívüli faj más nem igazán lehet.

2013. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
valami volt ott de alig lehetett látni biztos nem földönkivuli volt.
2013. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!