Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik lehetett a fejlettebb...

Melyik lehetett a fejlettebb az Annunakik vagy az atlantiszi civilizáció?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 22:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
3# Nem csak az Annunakik teremtettek, az atlantisziaknak nagy szerepe volt főleg a mai fehér ember kialakulásában .
2013. máj. 12. 23:36
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

"Nem csak az Annunakik teremtettek, az atlantisziaknak nagy szerepe volt főleg a mai fehér ember kialakulásában."


Ez egészen egyértelmű, a Bódvabüdöskei általános iskola 8. osztályában is így tanítják rögtön Charles Darwin után.

2013. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom...Beeztosz Bábi Nénje.
2013. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Csak egy példa, a mai iskolarendszer Darwin nézeteit tanítja amiről később bebizonyították a tudósok, hogy tele van tévedésekkel .


Ugye a darwinizmus abból indul ki, hogy minden élőlény rokonságban áll egymással, mivel közös őstől származnak . A különböző fajok kialakulása véletlen változásoknak köszönhető, mely új jegyekkel és tulajdonságokkal rendelkező élőlényekhez vezettek . És ugye ide jön még, hogy az evolúció során az erősek győznek a gyengék elbuknak .


De miért is hülyeség ez az egész ?

A mai modern tudósok bebizonyították, hogy nem a létért való harc az evolúció alapja, hanem az elhatárolódás és a fajok közötti együttélés és együttműködés . Ha valóban a fajok közötti harc lenne a döntő akkor ma szinte csak agresszív, mérges, páncélos állat élne . Ezzel pedig a darwinizmus alapjaiban bukik meg, ennek ellenére még mindig azt tanítják az iskolában ...

2013. máj. 13. 11:31
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked hol oktattak ilyet hogy a Darwinizmus alapja a "létért való harc", én ilyenre nem emlékszem. A környezethez való alkalmazkodásra inkább.

De a világért sem akarok vitatkozni, maradjunk az annunakiknál meg az apunnakiknál.

2013. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen a Kamumakik.
2013. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Digo ajánlom a Magyar értelmező kéziszótárt ! Kimásolom a kedvedért .

darwinizmus : fn Tud Az a tudományos elmélet, amely szerint a fajok a létért való küzdelemben természetes kiválogatódás útján keletkeztek és az ember alacsonyabb rendű szervezetekből fokozatosan alakult ki . (nk : Ch . Darwin ang tudós nevéből)

2013. máj. 13. 13:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Jájjj, tudtam hogy erre ugrani fog és már az értelmező kéziszótárból másol! Az atlantisziakba már bele sem merek kérdezni...
2013. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Az atlantiszi egy eléggé lezüllött civilizáció volt, olyan mint amerre a mai nyugati civilizáció halad csak még nem érte el, a gép minden, az egyén és az erkölcsi értékek pedig züllenek. Hogy az Annunakik kik voltak pontosan nem tudom. Régen az egyiptomi és a korábbi időszakban ez a bolygó átjáróház volt. Sok faj megfordult itt. Ezért látod az egyiptomi faragványokon a kutyafejű, macskafejű, kígyófejű, és egyéb alakokat. Az utóbbi pár ezer évben, már nem nagyon szállnak le itt. De akik az egyiptomi korszakban lejártak ide, (a fő faj) még mindig itt vannak ebben a naprendszerben. Csak rejtetten élnek. Spirituálisan nincsenek közel sem ennyire lesűllyedve mint ennek a bolygónak a lakói. Technikailag pedig jóval fejlettebbek.
2013. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Spirituálisan nincsenek közel sem ennyire lesűllyedve mint ennek a bolygónak a lakói. "


Miert? Mar ismerik a lelki, gondolati semaikat valamely bennfentesek? Ha egy nalunk n-szer fejlettebb es oregebb civilizacio felenk vetodne, logikusnak tunne, h hoditani jonne, mert ha mar olyan oreg civ-rol beszelunk valoszinuleg mindent feleltek mar tobb bolygon is, s kell egy ujabb, meg lakhato. Ez lesz az emberiseg jovoje is, ha fel tud azelott fejlodni, mielott elpusztitja magat. Akkor van eselye dobbantani az utolsokat rugo bolygorol. Szerintem kicsuszunk az idobol.

2013. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!