Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fél órányi UFO felvétel -...

Fél órányi UFO felvétel - véletlen lenne? Videó! Ez bizonyítja az UFÓkat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 15. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
az UFO=azonosítatlan repülű tárgy... am hamis
2013. máj. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csonti95 xD ***** válasza:
És ha léteznek? Akkor sem tudod meg a retek életbe' soha.
2013. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
44%

Kedves kérdező,


ez önmagában nem bizonyít semmit, illetve önmagában is mindent bizonyít. Mindig lesz, akinek semmi sem elég meggyőző, ha mindenáron tagadni szeretne valamit. El tudom képzelni, ha a saját szemével látná, akkor is előbb hinné el azt, hogy hallucinál, mint azt, hogy amit látott, valós.

2013. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy annyira manipulatív ez a világ, és hogy a világon belül is annyi érdekesség van, hogy sok mindennek az eredetét nem a földön kívül kell keresni.

Tehát a kérdésedre válaszolva, még ha hinni is szeretnék, ez még akkor sem egyértelmű bizonyíték, csak egy szórakoztató videó a youtube-on.

Az információ és a szórakoztatás világában élünk, egy videó megnézésben nincs elég kapaszkodó.

Tényleg olyan egyértelmű, kézzel fogható, nyilvános bizonyíték kell, ami megrendíthetetlen, ami valós. Addig tényleg bármennyi videót mutathatsz, az emberek többsége nem fog megdöbbenni rajtuk. És lehet vitatkozni, hogy ez valóban egy jól átgondolt terelés és leplezés, vagy az emberi természet sajátossága.

2013. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

belenézegettem

hát...kb erre számoltam

2013-ban amikor már 10-20 megapixeles kamerák fényképezők vannak, és elmosódott, videókat kell nézni, amin ki tudja mi van, néztem én mindent, de foltokat, talán energia gömböt(gömbvillám) meg hoax felvételeket láttam.

sajnos az ilyen felvételek miatt van , h még aki érdeklődik is a téma felé, elveszti érdeklődését.

ha pl én megyek vhova látok egy számomra érdekes dolgot, ott a telefonom, és pillanatok alatt éles szép képet tudok készíteni, de itt ufokról beszélnek meg kitudja mikről, akkor ez ahhoz kevés h bármit is bizonyítson.

ha vki ezt elfogadja " bizonyítékként" akkor kb olan dolog ez, mintha bármelyik csillagok háborúja részre rámondanám, h nézze meg mindenki mert van róla film, és milyen lények vannak lefilmezve.

2013. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:

"ha pl én megyek vhova látok egy számomra érdekes dolgot, ott a telefonom, és pillanatok alatt éles szép képet tudok készíteni"


Több kilométerre lévő dolgokról is? Elég jó optikai zoomja lehet, no meg remegéscsökkentő mechanikája.


Ettől függetlenül szerintem éppen elég meggyőző felvételt van, hogy az ember legalább ne zárja ki idegen, minket meglátogató létformák létezésének lehetőségét. Ráadásul ez csak egy "bizonyíték" a sok közül, ott van még a sokszázezer beszámoló, a rengeteg egyidejű bejelentés a hatóságok felé különböző földrajzi területekről, a mitológiák furcsa egybeesései, régészeti leletek "ufoábrázolásai", stb.


Nem akarok meggyőzni senkit, de ne dugjátok már homokba a fejeteket, kérlek...!

2013. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze kidurrant meteorológiai léggömb, gömbvillám, meg foo fighter...

semmire sem jók ezek a youtube s linkek.

akik ennek hisznek, azokat meglehet etetni mindennel.

én sem mondom azt h nem lehet biológiai élet vhol vmilyen formában ...de nem ezeknek a felvételeknek fogok hinni.

ahol zöld meg kék háttérrel is megmutatják h mi repül az égen.

kétlem h a világ azon részén 1-2 megapixeles kamera meg teló lenne csak ahol akkora felhőkarcolók vannak.

ha futó őzekről tudok úgy teljesen kivehető felvételt csinálni, h motoron meglátom őket, megállok, előveszem a telót, rázoomolok, és jó is lesz a felvétel, akkor nem épp elmosódott meg hoax felvételeknek kellene hinni.

2013. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!