Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők. Nektek mit jelent...

UFO hívők. Nektek mit jelent a dimenzió szó?

Figyelt kérdés

Nagy előszeretettel használjátok,úgy hogy azt lehetetlen megérteni.Mert ha az ereedeti értelmét nézzük,azaz a térbeli kiterjedés,akkor rengeteg esetben a mondatba helyettesítve értelmetlen mondat jön ki.Mit jelent számotokra?Esetleg azt tudom elképzelni hogy a Multiverzumokkal keveritek.


Különben ha mégis a térben való kiterjedésre értitek akkor lenne egy kis javítani valóm:Elméleti fizikusok kiszámították hogy nem létezik a 3 térdimenzión és egy idődimenzión kívül más stabil világ.Szóval egy 4 térdimenzis világban ,ár nem képesek megmaradni az anyagot alkotó részecskáék.Csak 3 térdimenzióban és egy idődimenzióban illetve 3 idődimenzióban és 1 idődimenzióban létezhetnek stabil anyagot alkotó részecskék.Ha valakinek ez nem tetszik tessék megcáfolni (kétlem hogy itt bárki is überelné a CERN kutatóit)


Szóval?Hogy értitek ezt a szót?


Poliateista



2013. máj. 20. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj, hogy azt nem érted, hanem hogy a fizikát se és ideírod a marhaságaidat -.-
2013. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Azon UFO- vagy ezotériahívők közül, akik a dimenzióhoz hasonló szavakkal dobálóznak, 98%-nak fogalma sincs arról, hogy mit beszél. A lényeg, hogy komolyan, tudományosan hangozzon és hogy lehetőleg az se értse meg, akinek a mondandót címezték. Nem fogsz korrekt választ kapni, bár ez, feltételezem, nem lep meg :)


A 43%-os paraszttal ne törődjetek, szinte minden kérdésnél ott van, csak provokál és közben minden bizonnyal a kis pöszörőjét markolássza.

2013. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És számodra mit jelent az idő?
2013. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

"Azon UFO- vagy ezotériahívők közül, akik a dimenzióhoz hasonló szavakkal dobálóznak, 98%-nak fogalma sincs arról, hogy mit beszél. A lényeg, hogy komolyan, tudományosan hangozzon és hogy lehetőleg az se értse meg, akinek a mondandót címezték. Nem fogsz korrekt választ kapni, bár ez, feltételezem, nem lep meg :) "


Jajj a kis általánosító! Milyen érdekes, mikor ezzel kapcsolatban kérdez valaki vagy valami hasonlót témáról, miért nem látom hogy Te esetleg korrektül elmagyaráznád neki hogy mi micsoda és helyesbítesz? Ja hogy az már nem megy, mert valójában te sem vágod annyira, csak a köpkölődés menjen:)


Ha én esetleg tévedek valamiben be is vallom.


De a szkeptikusok nagy része sincs tisztában bizonyos fogalmakkal. Tudtommal senki sincs itt aki esetleg asztrofizikus, asztrobiológus stb. max van akit érdekel a dolog és csak a nagyooon alapokat tudja, amit talán középiskolában megtanulhatott. Legalábbis én még nem láttam olyan választ egyik fél oldaláról sem, ami arra engedne következtetni, hogy esetleg ilyen körökben, szakmában mozog.


Egyébként számomra a dimenzió, utalhat alternatív univerzumokra, azaz multiverzumokra is. Hogy mikor melyiket használom az a kérdéstől függ.

2013. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Adamski:


1. A 98% nem általánosítás, bár lehet, hogy kicsit túloztam. Legyen akkor 95%, az már reális. Az ilyen témáknak gyakorlatilag a lételeme az áltudományosság, külön kemelve a kedvenc szavakat, amiket itt szinte senki nem ért igazán: energia, rezgés, dimenzió stb. Én ezt nem azért mondom, mert utálom a műveletlen ezohippiket meg paranoiás, egoista konteósokat, hanem azért, mert ezt tapasztaltam.


2. Már megint ez a buta "te sem tudod jobban" érvelés. Miért szükséges ezt mindig eljátszani? Annyira tré. Nem is igazán lényeges, hogy én tudom-e, mi az a dimenzió. A fontos különbség az, hogy ha én nem értem az adott fogalmat, akkor nem használom, hanem utánanézek és megpróbálom megérteni, mielőtt leírom valahova. Ez pedig az emlegetegg 95%-ból tökéletesen hiányzik.


3. Nem egészen jó megnevezés a "szkeptikusok", mert pl. az itteni "ellentábor" nagy része távolról sem szkeptikus. Egyébként a szkeptikusok sem mind értik a fogalmakat, az igaz. De egy szkeptikus nem is dobálózik velük anélkül, hogy értené őket.


4. Nem is kell asztrofizikusnak lenni ehhez. Elég, ha az emberbe szorult egy kis logika, önkritika és józan ész. Bár ezek sajnos manapság nem menők :/

2013. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja és még: nagyon is sokszor szoktam helyesbíteni az ilyen kérdéseknél, nem tudom, miből veszed, hogy nem. A legtöbb válaszom ilyen jellegű.
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én asztrofizikus vagyok és kétséget kizáróan állíthatom, hogy a tudomány sem tud semmit ! Csak sötétben tapogatózunk és ködös elméleteink vannak.
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Egy sci-fi novella szerint a dimenzió nemcsak kiterjedést jelent, hanem tudatunk észlelésmódjának mélyebb vagy magasabb rezgéseit is.
2013. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
UTolsó:Ezt a rezgésesdit már hallottam én is.Mi is rezeg itt?
2013. máj. 21. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!