Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A honvédelmi miniszter bevallo...

A honvédelmi miniszter bevallotta hogy 2 E. T. is dolgozik az amerikai kormánynak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valakinek nem töltené be rendesen itt van ez is:

http://www.youtube.com/watch?v=n3doMYpTc0E

Magyar honlapot még nem találtam ezzel kapcsolatban.



2013. jún. 4. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

megint a youtube linkek...

hivatalos kormány oldalról miért nincs link????

ami hivatalosan képviseli az usa álláspontját kül és belpoliktikai ügyekben.

ilyen linket keressél légyszíves, ne youtube meg paranormal linkeket...

2013. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"megint a youtube linkek...

hivatalos kormány oldalról miért nincs link????

ami hivatalosan képviseli az usa álláspontját kül és belpoliktikai ügyekben.

ilyen linket keressél légyszíves, ne youtube meg paranormal linkeket..."


Te ezt nem értheted. Ez szupertitkos információ. Akik hivatalosan tudtak róla, azok már mind halottak. Nagy hiba volt, hogy a kérdező megosztotta velünk és te reagáltál rá!!! Most mindannyiunknak meg kell halnia! :S

2013. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Hö,hö...Ti mind meg fogtok halni 24 órán belül mert voltatok olyan hü...lyék..és..válaszol..ta.tok...BASSZUS !!!!!ÉN IS VÁLASZOLTAM!!!!!!!AKKOR ÉN IS MEGHALOOOOK!!!!!!.....NEeeeeeeeeeee!!!!!!!!
2013. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem mindegy honnan van linkelve?

A miniszter urat nem lehet oda PS-elni a videóra, sőt a hangját sem, és nem is a kocsmába mondja el a dolgokat, hanem egy igen komoly ülésen :) erről ennyit.

Hivatalos kormány oldalán azért nincs, mert nem az usa kormánya vallotta be, hanem csak egy személy vallotta be. Van egy kis különbség. :)

IQ betyárok vagytok, ide járogattok gyerekeskedni, menjetek inkább a játszótérre.

2013. jún. 4. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, pedig te megtettél mindent, hogy elhozd nekünk a fényt! :S
2013. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Sötét van,és az esti kakaó és kalács után már fájna a hasam a hintán...
2013. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ülj le, egyes!
2013. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az IQ-d? Ja szerintem is. Amúgy ülök, gép előtt ülni szoktak, nem állni.
2013. jún. 5. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Várj... Te tudod egyeltalán az IQ fogalmát, vagy csak dobálózol vele? :)

Egyébként meg neked lehet elég alacsony, mivel nem fogtad fel, hogy az előző kommentben azt akartam kifejezni, hogy ordas nagy baromságokat beszélsz...

2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilvanvalo, hogy a kedves kommentelok nem hisznek ezekben es csak trollkodni jottek.


Az en velemenyem az, hogy nem vagyok meglepodve.

Sokkal korabban olvastam mar ilyen ET egyuttmukodesrol, amikor meg nem nagyon UFOztak a tobbiek es mar akkor sem tunt olyan hihhetetlennek, szoval ezt sem tartom h.lyesegnek.


Persze ez egy kicsit hit kerdese. Nem vagyok ott, nem latom sajat szememmel, nem tudom ellenorizni, hogy valos az adat vagy sem, de a vallasos emberek sem lattak Jezust, nem tudjak ellenorizni a Biblia allitasait, csak mivel evszazadok ota sokan mondjak, hogy igaz, igy elhiszik ok is, hogy az.


Jo sokat ismetelgetik az emberek, hogy vannak UFOk (es koztunk vannak) es a vegen elhiszi mindenki. Aztan mikor megjelennek, akkor lesz nagy felvilagosodas, mint ahogy lenne nagy felvilagosodas, ha a Biblia joslatai is bekovetkeznenek (langolo lovasok az egbol stb...) :)

2013. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!