Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van, ha csak egy leplezetle...

Sándorjános kérdése:

Mi van, ha csak egy leplezetlen kormályblöfföt fújunk fel?

Figyelt kérdés

Az USA a több éven át katonai kísérletek címszó alatt titkolta az UFO jelenségeket, ahogy a Szovjetunió is, DE mi van, ha ténylegesen csak katonai kísérletek történtek mind a két oldalon egymás bosszantására. Valamilyen repülőgéptelen repülőgép megalkotásával kísérleteznének, ami zavarba hozza az ellenfelet. Ezt pedig UFO jelenségként elkendőzve kínálni az ellenséggel szemben, mondván, hogy: "Mi sem tudunk az azonosítatlan repülőtárgyakról semmit". És mivel ezek a zavarkeltő kísérletek az ellefél megtévesztésére mégis magyarázatot követelnek rá lehet fogni a földönkívüliek imázsára.

=> Csirke és hús stb. anyagokból készült szobrok. Aztán a közvélemény már csak felfújja a dolgot és még képes is hinni a megtévesztés abszurd módjának (holott a kormány blöffje mostmár leplezetlen a feltevésemet nézve, hiszen bevallották a kreálmányok hiteltelenségét).

Ám az UFO ügy lezáratlan, mert a hívei választ követelnek és egy újkeletű babona esetében nem lehet csak úgy abbahagyni az észleléseket, mert az több kérdést hagyna maga után, mint az amúgy is valótlan jelenlét a légkörben.


(Kíváncsi vagyok a véleményekre! Az anyázást, miegymásokat kérem kerüljük. Eléggé összeesküvéselmélet, de kíváncsi vagyok lehet-e ennek is valóságalapja, mint egyéb feltevések esetében.)



2013. jún. 6. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ma mekora a fejletség 15 évhez képest???

És elárulom majdnem minden komoly ezközt a katonaságtol kapunk, MIUTÁN már nekik nem kell mert az az eszköz már nekik elavult és van komolyabb müszerük, ök már kihasználták rég mi meg örülünk hogy húúú de király ezt is tudja azt is, húúú ez egy katintás vagy csak hangal parancsott adunk stb.

Az a lényeg hogy a katonaság elöttünk jár mindig egy jó pár évvel.

Amugy hiszek abban hogy vannak földönkívüli élö lények, de azt már kétségesnek tartom hogy jártak e itt is, de kitudja.

2013. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a zömében értelmes válaszokat és a visszautallást a korábbi kérdező jóvoltából!

- Az összeesküvés elméletek lényege, hogy nem nem is gondolnád, hogy ez lehetséges.


(Így lehetséges, hogy azért reptetik a nép szeme előtt az "űrhajóikat", hogy a lezuhant roncsok alapjával táplált babonák ne szűnjenek meg. Mert az "furcsa" lenne. A hidegháború alatt pedig lehet, hogy tényleg csak az egyik oldal használta a tárgyakat és tagadtak mindent a közös konferenciákon, a válasz talán a szovjet titkosszolgálat aktáinak kiadásával lesz elérhető egyik oldalról. A testközeli észlelésekre tényleg nincs magyarázat, de a misztikum erősen képes befolyásolni a pszichét - alvásbénulás -. Viszont nem kételkedem a hazugságvizsgálókban és a tárgyi bizonyítékokban sem - beültetett fémtárgyak -, akár valós, akár nem a személy szilárdan igaznak érzi.)


- Nem kételkedem a létezésükben (valahol régen egy messzi messzi galaxisban...), sőt abba sem, hogy már jártak itt. Csak a klasszikus 70 éves ufo elképzelésre akartam más nézőpontot nyitni.

2013. jún. 6. 22:53
 13/15 Wadmalac ***** válasza:

Íme:

[link]


Az amerikai hadsereg hatalmas csinnadrattával legyártatta egy kanadai céggel, azt már kevésbé adták a média tudtára, hogy mekkora bukta volt, a projekt lezárását sosem jelentették be hivatalosan. Mellesleg a fejlesztőmérnökök utólagos vallomásuk szerint első perctől tudták, hogy halvaszületett projekt, de a hadsereg erőltette a mielőbbi bemutatható prototípus legyártását. A "csúcsrafejlesztett" végső prototípus 1-2 méter magasságban 40-50 km/h-val tudott szédelegni, szigorúan csak a reptér sima betonja fölött és úgy zabálta az üzemanyagot, hogy 10 percnél többet nem is tudott levegőben maradni.

Sok vélemény szerint (mivel valóban, bizonyítottan semmiféle praktikus ok nem támasztotta alá a koncepció létrehozását) az AvroCar elkészítésének egyetlen célja volt: bárhonnan jelentenek UFO-megfigyelést, a hadsereg vigyorogva lengethesse az AvroCar fotóit magyarázatként.


Ennek háttere lehet akár az idegenek esetleges itteni röpködésének elkendőzése vagy haladó hasonló katonai fejlesztések fedezése is, vagy sima hidegháborús hencegés is, esetleg kísérlet az állítólagos náci UFO-k lehetségességének tisztázására. Akár mind együtt.


Az biztos, hogy az ég egy világon semmi praktikus oka nem volt ennek a fejlesztésnek, a beleölt pénzmennyiséget meg a színtiszta szakmai kíváncsiság nem okolja meg.


Sajnos ez is csak egy apró nyom bármilyen teória alapjaként, ahhoz édeskevés, hogy bármit is bizonyítson.

2013. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, erre én is emlékszem, még egy dokumentum filmbe láttam. Tényleg nem tudtak mit kezdeni vele és veszteségesen le is állt egy a projekt.

Ha jól tudom volt még 1-2 ilyen "kísérlet" korong alakú repülő szerkezetekre, de azok is kudarcba fulladtak.

Úgy emlékszem hogy az amit Wadmalac írt a Skoda gyárban kezdték el fejleszteni. De lehet keverem a másik korong alakú repülőgép fejlesztési projekttel, de tisztán emlékszem, hogy az egyiket a Skodánál tesztelték és fejlesztették.

2013. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nemelfogult ***** válasza:

Nem George, ennek semmi köze Skodához. Talán ott is volt valami, de arról nem hallottam. Erről viszont biztosan tudom, hogy Torontoban az Avro cég fejlesztette ki és a ma már nem működő Downsview repülőtéren tesztelték. Ott készültek azok a felvételek is amit lehet látni az idétlen próbarepüléséről.

Nem volt különösebben titkos dolog, kanadai TV-ben 100+1 riport, dokumentum film ment róla, sőt egy játékfilmet is csináltak belőle Dan Aykroyddal a főszerepben.

2013. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!