Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na, szkeptikusok ehhez mit...

Na, szkeptikusok ehhez mit szoltok? UFO fényes nappal angliába?

2013. jún. 7. 11:17
1 2
 1/12 Krisipoke ***** válasza:

Semmit. Alig lehetett látni valamit.


Meg amúgy tényleg, valami van az égen, akkor az már biztosan idegen életforma? Az teljesen kizárt, hogy esetleg valami tüzijáték vagy ahhoz hasonló) szerencsétlen félrevándorlása, valamilyen rakéta, esetleg Pista bácsi által élpített repülő építmény próbája, vagy akár az űrkutatk/meteorológusok által kiróbált valami, vagy egyszerűen odaeffektelt cucc.

2013. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest milyen forgalmas környék, elég kevesen álltak le sokáig nézni, pedig elvileg elég látványosnak kellett lennie.


Engem jobban érdekelne az a felvétel, amit a kék pólós pali csinált. Fura hogy az embereket veszi az ég helyett.

2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy tök régi videó, ami ráadásul kamu is. De ezt a youtube-on is írják.
2013. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Azt szólom, hogy tudjuk, hogy ufó-mániás vagy.

De azért nem kellene mindenütt ufókat látni, hidd el, az élet ennél sokkal egyszerűbb.

Csak vedd be szépen a gyógyszereidet.

2013. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szkeptikus, de szerintem ez egy baromság.
2013. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ha jól megfigyelitek, a járókelők is nézik az eget, és nem csak úgy felnéztek, látván, hogy mások mit néznek hanem folyamatosan teszik azt, ez többször is látszik a videón.


Ha csak oda lett montírozva, ahogy azt mondani szoktátok, akkor ők nem láthatták volna azt, mivel hogy a video készítője valószínűleg otthon vágta volna meg a felvételt nem?! Tehát akkor meg a járókelők nem látszanának vagy nagyon gagyin.Vagyis ők pontosan azt látták amit mi.


Más: Olvastam itt több hasonló kérdést, kommentet, mindenre azt írjátok hogy kamu fake video, A Kanadai védelmi miniszter, de repülő mérnökök is csak "trollkodnak" a nasa hivatalos honlapján is csak kamu felvételek láthatók, kiváncsi lennék, hogy nektek akkor mi lenne a hiteles forrás, hogy ha ezek nem azok?!


Ha leadnák az esti híradóban az megfelelne?! Vagy ha az MTA számolna be róla hivatalosan?! vagy az is csak trollkodás lenne?! Én azt mondom ne zsigerből ítéljünk meg valamit, hanem objektívan próbáljuk meg végig gondolni azt. Amúgy a kék pólós ürge nekem is gyanús ;)

2013. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt is tudod, hogy honnan ment Angliába?
2013. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez lerágott csont, már többször feltették ezt a linket, kérdésekhez.

na ufo hívő kérdező erre mit szólsz?

2013. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most nemazért de ilyet könnyen lehet szerkeszteni
2013. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A videón egy O-S4 típusú meteorológiai léggömb van.

(A kérdező által adott link vége: "O-S4")

2013. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!