Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én a 36. hétnél járok. A doki...

én a 36. hétnél járok. A doki 2 hete megállapitotta, hogy nyitott a méhszájam. Azóta folyamatossan ilyen barnás fehéres folyásom van ami egyre erösebb, ehhez még társul a minden nappal erösödö hasgörcs is. Igy meddig huzhatom még a szülésig?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A doki nem mondott erre valamit? Igazából szerintem nem lehet tudni! Bármeddig eltarthat még! Lehet, hogy napok, lehet, hogy még túl is fogod hordani. Engem a szülés napján a doki megvizsgált, mert éjszaka barnás folyásom volt. Azt mondta, a nyákdugó megvan, a méhszáj zárt, nem lesz még baba! Erre aznap este megszültem! :-)

Tudom, jó lenne már túl lenni, és fogni a kezedben a babát, de kitartás! Amikor ő úgy érzi, majd kibújik!

2009. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!