Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » David Icke Ébred már az...

David Icke Ébred már az oroszlán c. nagysikerű előadásához mit szolsz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, mert nem érdekel annak a bolondnak a süketelése.
2013. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon érdekes, okos film !
2013. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Nekem egy része bejött. Sok jó dolgot mondott, de ő is nagyon sok mindent elhisz, amit jobb lenne nem keverni...
2013. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Remek! Most egészen este hétig a seggemet a földhöz fogom verni örömömben, hogy a legújabb ufózsidós könyvet is megvette jó néhány félkegyelmű.
2013. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

# 1


De jó, hogy az emberek többsége nem ilyen buta mint te.

2013. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

vazzeg...aki meghallgatja, az már programozva lesz utána az agy mosott hülyeségekre.

olyan ez mint vmi öngerjesztő folyamat, elkezdi kicsiben, majd mire észreveszi az ember h milyen gondolatrendszert alkotott meg, az agy mosott emberekben táptalajt találván, elburjánzik a világban.

2013. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

#5:


Hehe, nagyon vicces válasz pont tőled.

Ha buta az, aki nem hisz David Ickének, akkor büszkén állok a buták oldalán.

Most menj, és érezd magad úgy, mint Neo a Mátrix elején, hiszen te már rádöbbentél az igazságra, és kiemelkedtél a programozott zombi-birkák közül.

2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén: az előadást nem láttam, de ez az oroszlán már lassan 15 éve folyamatosan ébred...
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

16:29-es vagyok. Ehh, fél szemmel így írjon az ember hozzászólást. Én valami rejtélyes okból kifolyólag sikeres könyveladást olvastam ki. Na igen, fail.


A lényegen ettől függetlenül nem változtat. Icke egy egyszerű szélhámos, akinek semmi más célja nincs csak annyi, hogy jó alaposan meggazdagodjon a híveiből.

2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ezt tényleg égető probléma: mi már hány éve is ébredezünk? WORST REVOLUTION evehhh
2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!