Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » T szólsz Paszternák László...

T szólsz Paszternák László találkozásához 404 ufológussal?

Figyelt kérdés

" Felvett egy neilon kesztyűt húzott a kezére és láttam injekciót vesz a kezébe tűt meg fecskendőt mondtam haver azzal mit akarsz erre elkezdi ez csak érzéstelenítő hogy ne fájjon. mondtam neki öreg azt te belém nem nyomod! Egy kis gurulós asztalon voltak ilyen éles dolgok az egyiket megfogtam belehajítottam a combjába és fájdalmába üvölteni kezdett én meg leugrottam az asztalról felkaptam a ruhámat kiszaladtam a helyiségből rohantam felfelé vissza a kijárathoz ő meg hallottam hogy jött utánam és odaértem a fa kapuhoz nem tudtam kinyitni és ő már majdnem utolért és olyan üvöltéseket csinált mint egy állat. Nem emberi hangja volt hanem egy oroszlán üvöltéshez hasonlított a hangja és odaért hozzám akkor láttam az arcát és nem emberi arca volt. vörös volt és világított a sötétbe, és morgott mint az oroszlán. Megszólalt félig emberi félig oroszlán hangon hogy te hülye nem akartalak bántani kiválasztott vagy meg akarlak menteni"


Lehetséges, hogy 404 abból az oroszlánemberek fajából való akik a szfinxet és a nagy piramist építették ?


[link]


2013. jún. 15. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
besz@rtam ez nagyon félelmetes
2013. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barlangba lakik? Az oroszlánok szeretik a barlangokat ugye van az a mondás "ne menj be az oroszlán barlangjába!" :D
2013. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Paszternák? Zöldségeket beszélsz.
2013. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
kuva jó sztori:D
2013. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 404 egy lumbulábi-krixkraxi kettős kém!
2013. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tele van helyesírási és fogalmazási hibákkal. 404 nem tud írni:S
2013. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha Paszternák László igazat ír akkor 404 egy földönkívüli lény emberi testbe rejtőzve.
2013. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem 404 írta a történetet, ha pedig idegen 404 természetes hogy alig tud magyarul írni. Vajonmelyik fajba tartozik 404 ?
2013. jún. 16. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez durva sztori volt
2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 404 a krixkraxi fajba tartozik, és a reptoidok vagy a poloskoidok ügynöke lehet.
2013. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!