Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na jó, ebbe én is beszállok!...

Na jó, ebbe én is beszállok! Szkeptikusok, mért féltek?

Figyelt kérdés

Komoly tudással rendelkező, "szkeptikusok"

Nem látogattak meg minket az "idegenek", mert!


[link]


Mert!:)

[link]


Mert!:)

[link]


Mennyire valószínű annak a lehetősége,

hogy ha a földről eltűnne az élet,

akkor az egész világegyetemből tűnne el?


Mennyi a lehetősége annak, h azért nagy a titkolózás, mert alapjaiba rengetné meg a civilizációnkat az igazság?


Titkolózik a vallás, titkolózik a tudomány sa többi.

Kösz:)



2013. jún. 18. 01:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

A vallásosok álláspontja nem tudom hogy mi de a tudomány sosem mondta ki hogy nincsenek idegenek és nem is nagyon titkolózik. Sőt, mivel elképzelhetetlenül sok naprendszer van elképzelhetetlenül sok bolygóval ezért éppen az lenne az érdekes ha az egész világmindenségben csak mi lennénk intelligens létformák. (ha jól tudom a jelenlegi tudomány álláspontja is hasonló)


Amit belinkeltél az már más tészta. Az ilyen jellegű oldalaknak a hitelessége elég komolyan megkérdőjelezhető. Attól hogy egy ember nem hisz el mindent amit a képe elé tolnak még nem feltétlenül szkeptikus. Egy ilyen weboldalt bárki össze tud dobni, a képeket is bárki tudja manipulálni (most kíváncsiságból utánanéztem az eredeti képeknek, az a gond hogy az egész világon sehol máshol a google nem dobta ki ezeket a képeket, csak az általad említett weboldalakon)


Majd ha egy a témában elismert tudós nyilatkozik erről nagyobb nyilvánosság előtt akkor már lehet azt mondani hogy hihető az állítás. De amíg a vérpistikék ilyen noname oldalakat üzemeltetnek és ott próbálják hülyíteni a népet ahol tudják addig rohadtul ne várják el hogy hitelt érdemlő legyen az állításuk.

2013. jún. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
Én rettegek attól hogy megindul a nagy reptoid-krixkraxi-poloskoid invázió és gyarmatosítják a Földet :$ Sőt még a lumbulábiaiak és a guargumik is megszállnak minket, fel kell készülnünk a csatára!
2013. jún. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a képek teljesen valódiak, nem tudom első merre járt :)
2013. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
unom már hogy a Földet sosem írják nagybetűvel!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Első linked maga cáfolja, hogy azokon a képeken ufók lennének. Elolvastad?


"Mennyire valószínű annak a lehetősége,

hogy ha a földről eltűnne az élet,

akkor az egész világegyetemből tűnne el? "


Kicsi a valószínűsége.

Valószínűleg van élet a Földön kívül is.


"Mennyi a lehetősége annak, h azért nagy a titkolózás, mert alapjaiba rengetné meg a civilizációnkat az igazság?"


Miért rengetné meg?

A földönkívüliek létének bizonyítása, esetleg egy békés kapcsolatfelvétel éppen, hogy lendületet adna a földi civilizációnak.

Vagy úgy gondolod, hogy egy idegen faj gondolkodásának, technológiájának megismerése károsan befolyásolná a civilizációnkat?

2013. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

"unom már hogy a Földet sosem írják nagybetűvel!!!!!!"


Bezzeg a reptoidokat rendszeresen. :)

2013. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Első! Te tényleg ennyire tudatlan vagy? Jösz ezzel a mennyire hiteles az oldal, ferde dumával! S még itt lennének szkeptikusok, egy értelmes válasz nem jött! De amikor egy kis tizenévesek kell jól elnyomni az megy! A másik titán meg azzal téved erre, h mért nem írja a földet senki nagybetűvel? :-) Tiszta církusz!

Azért látom van aki nem olyan mint valami őshüllők!

2013. jún. 18. 09:18
 8/31 A kérdező kommentje:
Ám mért cáfolnám magam? Engem messze nem érdekel .h mi áll az oldalon. A képek a lényegesek. De mindegy mert látom hiányos az ismeretes.
2013. jún. 18. 09:26
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Minden világos. Ezek csak polloskoidok lehetnek.
2013. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

Végül is, miért olvasnád el, vagy értenéd meg, ha látod és hiszed? Tiszta sor.


Ezotéria első számú törvénye:

-Nem kell értened, nem kell tudnod! Higgy!


Csak ez így komolytalan.

2013. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!