Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehetnek azok az erősen...

Allllli kérdése:

Mik lehetnek azok az erősen fénylő, csillagnak tűnő valamik az égbolton este, amik olyan gyorsan vagy gyorsabban mennek, mint az utasszállító gépek?

Figyelt kérdés
Viszont nem villognak, csak folyamatosan fehéren világítanak, hangjuk sincs és 1 perc alatt eltűnnek a szemünk elől. Nem mindig látni őket, de az éven már vagy 2X 3X láttam és nem egyedül. Nem a műholdakra gondolok.

2013. jún. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne más mint meteorok kis kődarabok amik a föld légkörében felizzanak és elégnek
2013. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pedig műholdak...
2013. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
37%
katonai műholdak
2013. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, 100%-os, tényszerü választ értelem szerüen senki sem fog tudni adni, már csak azért nem, mert pár szóból mi nem fogjuk BIZTOSAN tudni, hogy te mit láttál.

Fú ez a szkepticizmus milyen jau, lehet te nem is fehér dolgokat láttál, hanem rózsaszínt!

2013. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemzetközi Űrállomás, műholdak, meteor. Válassz.
2013. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Nem a műholdakra gondolok."

Pedig valószínüleg azok. Az ISS, meg a nagyobb műholdak elég sok fényt vissza tudnak verni.

2013. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előttem szólókat: műhold.
2013. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is műholdat mondanék. De mi az, ami miatt te nem műholdra gyanakszol?
2013. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért mert kb olyan fényesek mint az esthajnal csillag, a semmiből előtűnnek, gyorsan mennek egyenes vonalban, majd pár km után (ha azt vesszük h mondjuk 10000 m-es magasságban vannak) eltűnnek és nem a felhő takarja el őket :) és láttam már olyat is ami megállt, majd elhalványult...érdekes
2013. jún. 21. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a műholdak nagyon fényesek tudnak lenni. Azért halványulnak el, mert beérnek a Föld árnyékába, vagy fordítva, épp belépnek a napsütéses zónába.
2013. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!