Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Téleg léteznek UfOk? Igaz a...

Téleg léteznek UfOk? Igaz a bejelentés?

Figyelt kérdés

[link]


miért hazudna ilyet egy miniszter?

elég hivatalosnak tűnik

sokan őrültnek vélik azért mert ilyet bejelentett?

ha obama jelentene be iylet az is örültnek lenne titulálva



2013. jún. 27. 12:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
39%
miért ne léteznének? olyan ijesztő? szerintem érdekes. Épp az itt az ideje a kapcsolatfelvételnek.
2013. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
53%
Ez olyan mint a szellem kérdés. Van aki elhiszi, van aki nem. De biztosat senki nem tud mondani :)
2013. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én nem félek tőle sőt várom, vártam is hogy mikor jelentik be ezt eddig is tudtam ,hogy inkább az a lehetetlen hogy a világegyetembe csak mi legyünk egyedül
2013. jún. 27. 12:42
 4/17 Antimod ***** válasza:
24%

Viszont ha valóságos a piramis, amit a cikkben vázoltak fel, akkor annak Hellyer ex-miniszter úr is a tagja (volt). Vagyis lehet dezinformáció, szándékos kiszivárogtatás, ferdítés, sok minden.

Abban én is biztos vagyok, hogy van a háttérben egy árnyékhatalom, amely manipulálja a közéletet és a gazdasági-politikai folyamatokat bizonyos szinten, illetve "idegenek" is léteznek, kérdés, hogy ezek összefonódnak-e egyáltalán, van-e közük egymáshoz.

2013. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Megidézlek ***** válasza:
64%

"A probléma nem annak a bizonyítása, hogy az UFOk léteznek, hanem annak az ismertetése, hogyan, milyen technikával jutnak ide"

-Dr. Steven Greer

2013. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Antimod válasza, egy nagyon jó megközelítés! Szerintem is, a kormány főz, a média tálal, s a nép pedig megeszi! Mindekinek meg van a maga elképzelése, hogy ez mért is lehet. Számomra az biztos, hogy a tudatlanság, sebezhetővé tesz minket!
2013. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Úristen! Hányan rakják még ki ennek a vén holdkórosnak a bejelentését? Ahogy azt már két korábbi kirakáshoz is írtam, gerillakampányt csinál.

1. Írt egy könyvet a földönkívüliekről, ami a kategóriában toplistás.

2. Csináltatott '69-ben egy UFO leszállópályát, mellékelve Kanada térképével és egy üdvözlőtáblával.

2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
na b*zdmeg lebuktunk
2013. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
83%

# 8-as

Le... :D

2013. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sz.S.Z

Hagyd már abba a hülye youtube-csatornád linkelgetését!

Akármelyik kérdéshez is megyek ezóban, mindegyikhez hozzálinkeled azt az idiótaságot. Nem érdekel szerintem senkit(és valószínűleg te is csak pénzt akarsz szerezni).

2013. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!