Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Téleg léteznek UfOk? Igaz a...

Téleg léteznek UfOk? Igaz a bejelentés?

Figyelt kérdés

[link]


miért hazudna ilyet egy miniszter?

elég hivatalosnak tűnik

sokan őrültnek vélik azért mert ilyet bejelentett?

ha obama jelentene be iylet az is örültnek lenne titulálva



2013. jún. 27. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Van tényleges bejelentés:


[link]

2013. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ufók mindig is létezni fognak :)

Ufo = azonosítatlan repülő tárgy (vagy objektum) mindig van olyan ami repked és nem tudjuk miaz :D Ba dum tss

2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Zsuchan válasza:

Nem az a kérdéses, hogy van-e a földön kívül élet, hanem az milyen messze.

Teljesen egyértelmű, megannyi galaxisba kizárt csakis egy bolygón legyen élet. DE hogy mennyire fejlettek és hol élnek.. ki tudja.

Ezt annyira bírom amikor azon filóznak "úristen lehet nem vagyunk egyedül?" Pedig szerintem pont az lenne az ijesztő ha egyedül lennénk :D

2015. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 I3LaCkiNMaN válasza:
De te úgy gondolkodj, hogy szerintem szar dolog lenne elpocsékolni a világegyetemet csak ránk. Szerintem igen, van élet más bolygón is. Nem tudod elképzelni mekkora a világegyetem.
2016. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 I3LaCkiNMaN válasza:
Nekünk ők furcsák, meg lehet mi vagyunk nekik furcsák. Szóval, én szeretnék velük találkozni :)))
2016. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan léteznek és itt vannak. De az is biztos, hogy ugyanolyan szar emberek(idegenek) mint akikből az amcsi kormány áll. Ha idejöttek miért nem fedik fel magukat az emberek előtt, miért a simlis kormányokkal üzletelnek? Rohadjanak meg.
2016. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Télleg léteznek! (Ha már ennyire kiváncsi vagy, hogy ennyi idő után visszatértél kérdésedhez...)

.

Mivel a betűszóban az "U" angolul "anonosítatlan"-t jelent, ez meghatározza, hogy vannak UFO-k.

Bizonyíték:

Mivel egyedül Isten ismer/tud mindent, a földi halandóknak nagyon sok ismeretlen, azonosítatlan dolog marad!

2017. jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!