Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már az égen...

Ti láttatok már az égen valamilyen furcsa repülő tárgyat, ami sem repülő, sem műhold nem lehetett? Talán UFO?

Figyelt kérdés

Én 2x láttam eddig olyan repülő valamit, ami talán UFO volt.

Az első olyan kékes-zöldes fény volt, amit kb. 2 másodpercig lehetett látni az égen, utána mintha nagy sebességgel elrepült volna, eltűnt. A második alkalom most volt 2 napja, éjjel 1 óra lehetett, felpilantottam az égre és egy messzi fehér valami repült nagy sebességgel, irányt is váltott, utána eltűnt, max 3 mp-ig láttam.


Ti hiszitek, hogy vannak földönkívüliek, esetleg láttatok már ehhez hasonlót???


Mielőtt valaki azt írná, hogy ne szívjak, vagy igyak annyit :) akkor elárulom, hogy szó sincs ilyenről, 10 hetes kismama vagyok.

Csak érdekel mások tapasztalata, véleménye. Köszi!!!!



2013. jún. 30. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Létezhet a Földön kívül is élet. De nem valószínű, hogy eltudnak ide jönni. Ha mégis, akkor nem csak átrepülnek, hanem le is szálnak. De ilyesmit még senki nem tudott bebizonyítani.

Amit láttál az valószínűleg egy meteor, űrszonda lehetett.

2013. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Superman?
2013. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

A megfigyeléseidben nincs semmi rendkívüli, s 2-3 másodperc nem is elegendő semmire.

Bírom ezeket a nagy sebességgel mozgó dolgokat is.

Nem ismert a dolog mibenléte, a mérete, a távolsága, a mozgás iránya, de nagy sebességgel mozgott. Bah.


Madarak tudnak 320 km/óra sebességgel repülni, még a galamb is 160-al. Mi az a nagy sebesség?

És honnan tudod, hogy amit láttál nem tőled 20 méterre volt, s 5 cm, hanem 50 kilométerre, s 100 méteres?



Én láttam már repülni, de nem voltak azonosítatlanok.

Veronka például. Ő repült.

Aztán főnixmadárként visszatért ide, de ő is repült.

Újjáéledt anorexiásan. Őt is kilőtték az űrbe a moderátorok.

Most is köztünk jár, de most már valóban azonosítatlan, de még nem repül.

Orsich Mária náci propagandával átszőtt hagymázásai ellenére sem repült még. De ő is azonosított.

De nem, hiszen nem tudjuk, valójában ki.

Lehet, földönkívüli, s repülni fog.

2013. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vicces válaszok. Ugy látom nem is érdemes itt semmit kérdezni, minek, komolytalan emberek... Tiszetelet a kivételnek!
2013. jún. 30. 17:50
 5/14 Accursed válasza:

81%


Ha valami világít az égben, annak illene zajt is adnia, ugye?

A madarak nem világítanak.

Ha valami 100méterre van, akkor annak hallod a hangját, ugye?

És majd meséld el mi ad zöld fényt a levegőben, az is egy érdekes dolog lesz! A repülők igen nagy magasságban is hallatszódnak!

A hülyeség már kóros? Legalább értelmesen érvelj már, nem hiszem el, hogy nem telik tőled többre!

2013. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem tudom mi lehetett de itt vannak történetek jobb oldalt a kategóriák: [link]
2013. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nagy magasságban menő gép hangját nem hallod. A kis magasságon repülő szentjánosbogarat sem.
2013. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shawna_Williams válasza:
Én egyszer láttam egy repülő fényes izét, aztán kiderült hogy az öngyujtóval dobtam el a macskát!! :D
2013. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Accursed válasza:

Már hogy a fenébe ne hallanád, menj el fülészhez bakker, én debrecen szélén nagyon is jól hallom!

A szent jános bogarat pedig egy fogyatékos is felismeri, lehet te nem, de nem kell hasonlókat feltételezni másokról is!

Istenem

2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1-kommentelő:

tudod egyáltalán hogy mi az az űrszonda?:D

2013. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!