Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek az ufókban?

Ti hisztek az ufókban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetünk olyan önteltek, hogy elhiggyük csak az emberiségé az egész világegyetem.
2013. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem tudok beazonosítani attól még létezik.
2013. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Miért ne? sok dologvan a földön ami arra is utalh még jártak is itt.

Talán látogass el az 51-es körzetbe oda énis szìvesen bemennèk ;)

2013. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A kérdés teljesen hibás.


1, az UFO-kban nem kell hinni, mivel a jelentése azonosítatlan rapülő tárgy. Márpedig, ha hozzámvágnak egy téglát, de én nem tudom, mi volt az, akkor az nekem egy UFO.

2, az földönkívüli élet egy végső soron matematika kérdése. És a számítások szerint nem sok esélye van, hogy egyedül vagyunk.

3, az idelátogató idegenek már hit kérdése. Lehet benne hinni, vagy nem; attól még bizonyíték nincs rá, hogy valaha itt jártak volna, és/vagy még ma is itt lennének. Jelenlegi tudásunk szerint tudom, hogy nincsenek itt és nem is jártak itt; és nem is hiszem, hogy itt jártak valaha.

2013. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 USA[:HUN:] válasza:
Nem kételkedek rengeteg galaxis van vagyis nem csak mi de az hogy ide jöjjenek valószínűleg több tíz év is vagy száz eltelhet milliónyi fényévekre lehetnek ha vannak
2013. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy az első válaszadót parafrazáljam, nem vagyok olyan öntelt, hogy eldöntsem valaminek a létezését, aminek sem a létezésére, sem a nem létezésére nincs semmilyen bizonyíték.

Már ha az ufó alatt, értelmes földönkívüli lényeket értesz. Azonosítatlan repülő tárgyak, és mikróbális szintű idegen lények léteznek.

2013. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy ha a világegyetem végtelen, akkor miért ne alakult ki volna élet egy másik bolygón se?
2013. júl. 1. 16:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg,hogy ti hisztek e,mert kiváncsi voltam hogy mások is így vannak e vele
2013. júl. 1. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:
A világegyetem nem végtelen.
2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 KnightBalazs ***** válasza:
Az ufok létezését egy poliikus is megerősitette elmondása szerint négy fajtát ismerünk eddig és ha jól emlékszem azt mondta hogy mind a 4 fejletteb mint mi ha kell küldök linket is .
2013. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!