Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az UFOk...

Lehetséges, hogy az UFOk EXtradimenzionális lények? Most készül a földi akopalipszis?

Figyelt kérdés

1997 szeptember 12-én, egy bizonyos péntek éjjelen, olyan háromnegyed kettő környékén volt egy telefon.



A telefon egy Atr Bell nevezetű úriember éjszakai rádiós műsorába érkezett. Éppen az Area 51-ről tartott beszélgetős műsort. Aki nem tudná mi is az az Area 51, avagy az 51-es körzet, az nézzen utána, vagy majd vissza ide egy hét múlva. Szóval volt ez a nem mindennapi telefon. Először leírom a szövegét, aztán meg lehet hallgatni az audiót, és mindenki maga eldöntheti hogy most ez mi a fene volt:)


Hívó: Halló, Art?


Art: Igen?


Hívó: Nincs túl sok időm...


Art: Rendben, akkor először is tisztázzuk hogy jó számot hívott-e vagy sem.


Hívó: Rendben, Area 51?


Art: Igen. Ön volt alkalmazott, vagy jelenleg is az?


Hívó: Én csak voltam alkalmazott. Engem, engem egy hete küldtek el egészségügyi okokból, és... Már majdhogynem átutaztam az államot. Fenébe, nem is tudjam hol kezdjem, ők, ők, nemsokára be fogják háromszögelni a pozíciómat..


Art: tehát nem tud sokat a telefonnál lenni, mondjon nekünk valamit gyorsan.


Hívó: OK, öm, öhm, rendben, amikre mi mint idegenek gondolunk, Art, ők extradimenzionális lények, akikkel egy az űrprogramot megelőző program során teremtettek kapcsolatot. Ők nem azok, akiknek mondják őket. Rengeteg aspektusába szivárogtak be, a, a, katonai intézményeknek, főképpen az 51-es körzetnek. A soron következő katasztrófák, , ők, a hadsereg, ne haragudjon, a kormány tud róluk.. És rengeteg olyan biztonságos része van a világnak, ahová már most elkezdhetnék a népességet szállítani, Art.


Art: De nem csinálják, nem tesznek semmit.


Hívó: Nem. Azt akarják a népesség fő központjait kiirtsák, hogy a maradék kevés könnyebben irányítható legyen...


Art: <hangtöredék> ...elküldve...


Hívó: <újabb töredék> ...azt mondom hogy...


Majd a sok töredezés után az adás 25 másodpercre megszakad, és a hívó eltűnik.


Íme, a hanganyag:



http://www.youtube.com/watch?v=sbugwnOE5jQ&feature=player_em..


2013. júl. 5. 09:17
 1/3 Antimod ***** válasza:

Senki nem fogja tudni eldönteni, hogy a hanganyag valós-e vagy sem.

Az, hogy az "ufók" extradimenzionális lények-e, nem csak lehetséges, szerintem valószínű is.

Emellett úgy érzem, az apokalipszissel, illetve kiirtásunkra való ambíciókkal csak mi ruházzuk fel őket negatív önképünk alapján. Egyes híreszteléseken kívül semmi nem utal erre.

2013. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meggyőző...


Körülbelül annyira mint ez az idegenek létére: [link]

2013. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj neee, már megint világvége? Nemvolt elég december 21, amikor a reptoid-krixkraxi-lumulábi űrflotta gyarmatosította a Földet?:DD
2013. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!