Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A rádióban bemondták, hogy a...

A rádióban bemondták, hogy a nasa nagy bejelentésre készül az ufókkal kapcsolatban, ki mit tud erről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy minden bizonnyal valami teljesen semmitmondó dolgot fognak bejelenteni, pl. hogy elindul egy új project az XX holdon / bolygón / űrben az élet keresése céljából.


Semmi olyanra nem kell szállítani, hogy ET hazatelefonált.

2010. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogyha sikerült kapcsolatba lépni egy idegen civilizációval, akkor azt megosztják a világ lakosságával? Szart.
2010. dec. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Oxa válasza:
100%

Szia!


Egy normálisabb választ adok!

Íme a cikk:

"Geológusokat, oceanográfusokat, biológusokat és ökológusokat hívott össze a NASA csütörtökön tartandó sajtótájékoztatójára. Az űrügynökség fontos asztrobiológiai bejelentésre készül, ami meghatározó lesz a földönkívüli élet nyomait kereső kutatások szempontjából.


Egy bizonyos Jason Kottke nevű blogger utánaszimatolt, hogy várhatóan miről fog szólni a csütörtöki konferencia, s kiderítette, hogy a különböző szakterületeken dolgozó tudósok korábbi vizsgálatai egytől-egyig érintették valamiképpen az asztrobiológia tárgykörét. Volt, aki a marsi geológia és az élet összefüggéseit, volt aki a Titán környezeti feltételeinek korai Földéhez való hasonlóságát vizsgálta. Egyikük az arzén-alapú fotoszintézis, míg másikuk a evolúciós biokémia szakértője.


Ha mindezt összekapcsoljuk a Szaturnuszt és holdjait fürkésző Cassini-űrszondával, Kottke úgy silabizál, hogy valamiféle oxigénhiányos fotoszintézist végző, primitív mikroorganizmusokat találtak a Titánon.



A NASA ígérete, miszerint a felfedezés mindent megváltoztat, ami eddig az életről tudni véltünk, talán arra vonatkozik, hogy a Titánon talált bizonyítékok alapján újabbakkal bővült azon anyagok tárháza, amelyek az élet építőkövei lehetnek. Persze mindez még spekuláció, remélhetőleg a holnapi nap folyamán mindent elárulnak majd, amit a felfedezésről tudni érdemes.


A Titán több írót is megihletett, gondoljuk csak Philip K. Dicktől A titán játékosaira, vagy Kurt Vonnegut A titán szirénjei című regényére."


Nincs itt szó semmiféle ufókról!

2010. dec. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Egyetértek a harmadikkal. Mint már ezermilliószor elmondtam itt az oldalon, hogy matematikailag nagyon magas annak az esélye, hogy máshol is van élet! Arra nem gondoltam, hogy ilyen közel, de ez szerintem nagyon meghatározó mert akkor ez a valószínűség csak tovább emelkedik. És ha tovább emelkedik ez a szám az arra enged következtetni, hogy valahol majd egyszer találunk olyan földönkívülit amit már szabad szemmel is láthatunk. Viszont arra még mindig kevés az esély hogy egyáltalán civilizált vagy, hogy tud űrhajót építeni ráadásul olyat ami röhögve elrepíti őket hozzánk.
2010. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
UFO= Unidentified Flying Object. Egyáltalán nem azonos a "földönkívüli élet" fogalmával.
2010. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlackSword ***** válasza:

Hány kérdés lesz még ezzel kapcsolatban a héten... Csütörtökön majd megtudjuk... Nyugi, nem értelmes, űrutazásra alkalmas civilizációt találtak, csak néhány mikroorganizmust a Titánon...

De majd este minden kiderül...

2010. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tudom. Obamát elrabolták az idegenek:

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy az UFO mániások itt ráfognak izgulni erre... semmi értelmes nem lesz a bejelentésben valószínüleg..
2010. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem erre gondolsz:


[link]

2010. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy nem fog repülni.
2010. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!