Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók alternatív univerzumbó...

Az ufók alternatív univerzumból jönnek és végig itt voltak?

Figyelt kérdés

Nem-e lehetséges, hogy a "földönkívüli" lények nem a világűrből jönnek, hanem egy alternatív univerzumból, egy multiverzumból?


Ez megmagyarázna több problémát is: hogyan képesek hirtelen eltűnni vagy egyik helyről a másikon hirtelen megjelenni, tehát manipulálják a teret, ugyanis ezek jellemzőek sok beszámolóba.


Ez megoldaná a hatalmas távolságokat a világűrös hipotézissel kapcsolatban, tehát nem kell óriási távolságokat megtenni, hanem "csak" nyitni egy kaput, amin át lehet jönni. Akkor már érthetővé is válik, hogy miért figyelnek meg többször is , szinte már naponta az ufó jelenséget. Nem kell kismillió fényévet hazautazni, majd vissza a Földre, csak átmenni a kapun és már otthon is vannak.


Így már az is feltételezhető, hogy végig itt voltak a történelem folyamán, csak aztán az adott kor teljesen másként nevezte őket. Itt egy vallási történet:

[link]

Szerintem igen sokat sejtető az égi hajósok megnevezés. Természetesen itt nincs minden leírva a linkben, mert pl. embereket is felvittek a hajókra. Akit érdekel úgyis utána jár.


De ott vannak a különböző istenségek, és mitologikus "lények" is. A tündérek ugyanazt csinálják, mint most a kis szürkék. Nagyon sok mindent fellehetne sorolni ezzel kapcsolatban és számtalan példát lehetne írni a világ minden tájáról. A közhiedelemmel ellentétben nem minden "isten" volt örök életű, pl. a skandináv mitológiában az istenek halandóak voltak, tehát hús-vér élőlények.


Tehát a repülő csészealjak és hasonló szerkezetek nem a világűr távolságának áthidalására van elkészítve, hanem a multiverzumokon való közlekedésre.



2013. júl. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Lehetséges, csak nem valószínű. A lottó ötösöm egyenlőre biztosabbnak tűnik.

Mivel semmi bizonyítékunk alternatív univerzumok létezésére, ezért kár foglakozni a dologgal.

2013. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
100%
De igen, szerintem is valószínűbb, mint a világűrben való közlekedés fényévnyi távolságokra.
2013. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért mert csak elméletek és hipotézisek vannak a multiverzumokra egyáltalán nem kár foglalkozni velük. Ha kár lenne mindennel foglalkozni, nem haladtunk volna előre.


A multiverzum elméletével a kozmológia, fizika, asztrológia, vallás, filozófia, pszichológia, valamint a fikció is foglalkozik. Úgyhogy aligha kár.

2013. júl. 11. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, szerintem azzal foglalkozni, hogy egyes hipotetikus lények milyen hipotetikus helyekről származnak, nem a világ leghasznosabb tevékenysége, bár biztos szórakoztató.

Annyit szögezzünk le, hogy mivel sem az értelmes földönkívüli élet létezése nincs bebizonyítva, sem az, hogy ezek jártak valaha a Földön, sem az, hogy azonosak lennének a sok ezerféle mitológikus lénnyel, sem a multiverzumok létezése nem bizonyított, ezért az egész inkább csak bohóckodás, vagy unaloműzés esős napokra. De nem valami komoly szellemi tevékenység.

2013. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Figyelj már Kamupipőke, ha neked ez az egész csak bohóckodás és hülyeség, akkor miért látogatod ezt a topicot és miért foglalkozol ezzel a témával? Érdekes módon, ami engem nem érdekel azzal nem foglalkozom, nem szánom rá az időmet. De te mégis itt lógsz, helyette más "szellemi tevékenység" végzése helyett.


Itt a kutya se kért bizonyítékot rá, mert mindenki tudja, hogy egyértelmű nincs. Nem kell folyton ezt verni minden kérdésnél. De attól hogy valamire nincs bizonyíték, még nem biztos hogy nem is létezik.

2013. júl. 11. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, felőlem aztán ajvékolhatsz, mint egy idegbeteg, ha ettől jobb neked, csak leírtam a véleményemet kultúrált stílusban, ha nem vagy kíváncsi mások véleményére, csak a sajátodra, ne tegyél föl kérdéseket. Ilyen egyszerű.

Azért járok ide, mert érdekel a témakör, csak nem vagyok vevő az ostobaságokra.

2013. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aha. Szóval idegbeteg vagyok ha leírom a véleményem. Jó. :)

Kíváncsi vagyok a véleményedre, csak nem fellengzően kellene írni. És az elméletről kérdeztem egy véleményt, nem a személyeskedésről hogy mi hasznos tevékenység és mi nem a te szemedben. De most már leírtad a véleményed 3x is, remélem nyugodtan alszol az este.

2013. júl. 11. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is egy kicsit hihetőbb ez a verzió. Erről volt is egy videó valahol a neten, hogy a földönkívüliek gyakorlatilag a régi bukott angyalok, akik bármilyen formát képesek felvenni és ott manipulálják az emberiséget, ahol akarják. Ezzel nem azt mondom, hogy ez igaz, csak egy feltevés.


A tündéreket hitem szerint nem lehet velük összevetni, mert ők ebben a "dimenzióban" élnek, csak magasabb síkokon. Ők is tudnak materializálódni, csak hatalmas energiába kerül.

2013. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zoltán Kvantumfizikus válasza :


Teljesen igazad van George ! Biztos vagyok benne, hogy azon számtalan idegen civilizáció közül akik ide járnak, számos egy ilyen alternatívnak nevezett univerzumból jön.


Maga az alternatív szó, nem pont megfelelő rá. Mi fizikusok csak univerzumoknak vagy téridőknek hívjuk őket.


Legérdekesebb ilyen játék az általános relatívitáselméleten belül nyílik alkalom, amely az ilyen univerzumok gravitációs szerkezetén keresztül próbálja meghatározni egyéb fizikai létezésük mibenlétét. A metrikának nevezett fogalom, határozza megnagyban milyen típusú, jellegű, gravitációs tulajdonságú lesz az univerzum.


Vannak olyan metrikájú terek melyekben teljesen más színű a horizont a naplementében, vannak amelyben az idő fordítva jár és ezen a variációknak serege.


Amely világokban teljesen más a kölcsönhatási állandóik(vákuum permeabilitás, vákuum permittivitás, gravitációs állandó stb...) teljesen más életfelépítést jeletenek, más lesz a gravitáció és elektromágneses mező egymáshoz képesti erőssége is. Szerintem azilyen univerzumokból amolyan plazmalények jöhetnek, illetve mi így érzékelnénk őket, ami Verőczei Ernő villamosmérnök fedezett fel.


*


Az azonos metrikával felépülő és azonos fizikai állandójú világokból jöhetnek ugyanolyan felépítésű fizikai lények, mint mi pl. Ilyenkor valóban az UFÓ felbukkan a semmiből és nem teret hajlított hanem csak amolyan téridőt váltott, azaz más topológiai felépítésű dimenziót váltott az űrhajójával.


*


Teljesen biztos, hogy vannak ilyen univerzumok, hiszen tudjuk, nem mi vagyunk a világ közepe. Mi is bolygón élünk, sok más bolygót ismerünk és sok más galaxist. Egészen biztosan vannak számtalannál számtalan univerzumok, annak ellenére, hogy még nem ismerünk mást

2013. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató, hogy számos múltbéli helyről mondják, hogy átjáró lehet. Igaz csak legendák, de ha hülyeség lenne, akkor nem építették volna meg ezt sem:

[link]


Számos ilyen kapu létezik még, ami állítólag másik dimenzióba vezetett hajdanán. Az Angliai tündérdombok, a tibeti hegyek közötti kapu Shambhalába, az erdélyi Tordasi hasadék stb. stb.

2013. júl. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!