Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik az a 4 foldonkivuli...

Melyik az a 4 foldonkivuli faj amelyet emlit parlamenti folszolalasaban az a kanadai politikus?

Figyelt kérdés
(aki nem hiszi, nezze meg errol a youtube videot)

2013. júl. 14. 01:51
 1/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]

2013. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

én kicsit kibővíteném ezt a felsorolást, hiszen több faj is érdekelt , mind az Usa oldalán, mind más szervezetek élén, ami vagy az emberiség jelenlegi céljaival egy irányba mutat, vagy teljesen ellenséges vonalat képvisel.

Usa -val együtt működő fajok, akik vagy technikai tudással, vagy egyéb más módon segítik az árnyékkormány működését:

Kis szürkék( a zeta reticulli rendszerből, az orion csillagképből, magas szőkék szintén az orion csillagképből, a földön őshonos gyíkemberek, akik már jóval az emberiség kifejlődése előtt virágzó kultúrát tudhattak maguk mögött(reptiliánok), az alpha draconis rendszerből származó gyíkemberek, a szíriusz -B csillagrendszerből származó idegen faj, és a Niburu bolygóról származó idegen faj, amik sok műsor és kutatás alaptémáját képezték már( az annunakik).

jelenleg ezek a fajok azok, akik az usa hadi vezetésével és a titkos szolgálatokkal együtt működve kiszolgálják az illuminátus és egyéb háttérhatalmakat.

de van egy másikfajta tömörülés, akik szintén vmi cél érdekében tömörültek, legalábbis földi szemszögből nézve, bár saját világukban megvan minden fajnak a maga problémája.

ezek:

telosziak (állítólag a földi gyíkemberekkel hasonlóan, nekik is virágzó föld alatti kultúrájuk van, és már az emberiség előtti virágzó kultúrájuk volt, az atlantiszi és a lemúriai túlélőkből alakult társadalom ez, akikkel a 2. vh idején richard byrd amerikai admirális is kapcsolatba került, majd azonnal utána wahingtonba rendelték a nemzetbiztonsági tanács elé, ahol esetbeszámolót kellett tartania.

lant csillagrendszerből való,idegen faj

plejádok

Orion csillagkép Rigel nevű csillagának egyik bolygójának lakói

A Procyon kettős csillagrendszerben letelepedett rigeli faj

Tau Ceti és az Epszilon Eridani rendszerében lévő faj


Androméda csillagképbeli idegenek, Ők közvetlen leszármazottai azoknak a Lant-belieknek, akik némi nehézségbe ütköztek, amikor először hagyták el a Lant rendszerét, ugyanis ragadozó jellegű földönkívüli fajokkal találkoztak, de végül letelepedtek az Androméda csillagképben a „Zenatae” csillagrendszerben.


sziriuszi faj, a szíriusz -A csillagrendszeréből

ummitákat az Ummo bolygóról


Alpha-centauridák , aki jelentős szerepet játszottak a Montauk és a Philadelphia projektek technikai hátterének a megvalósításában, a plejádiakkal együtt működve, ez a kétfaj képviseli a legnagyobb technikai hátteret az usa val együtt nem működő fajok közül.


Arkturusz rendszer-beliek, akik a plejádi társadalommal közösen a spirituális tudás elterjesztését tűzte ki célul itt a földön, ennek technikai hátteréül az internetet választották, mint olyan kommunikációs forma, ami mindenkihez eljut, és sok infó van rajta.

ők felelősek a plejádiakkal együtt a különféle jelenések, látomások előidézéséért, a földi történelem során.

pl lourd-i jelenések, vagy a híres kairói mária jelenések, ahol többezren látták a szűz máriát a kairói templom tetején.

semmi más nem volt ez , mint tömeghipnózis, és vizualizációs technika, aminek technikai hátterét, még csak mostanában tesztelik.

2013. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Arkturusz rendszer-beliek": Akkor ezek szerint ezeknek van internetes oldaluk? Hol? Mi a címe?
2013. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az internetet választottál...

vagyis raknak fel infókat, egyéb spirituális oldalakat működtetnek.

de ha ennyire érdekel a téma, vegyél fel kapcsolatot itthoni ufo-téma kutatóval, van belőlük jó sok!önjelölt ...:) és külföldön is elismert is!:)

mivel én laikus vagyok a témában, ezeket csak leírtam, de mivel van gugli, te is kitudod magadnak keresgélni, ha veszed a fáradtságot.

2013. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért kérdeztem, mert sok fajról hallottam már (ál)információkat, de erről a fajról még nem hallottam soha. Főleg arról nem, hogy interneten tevékenykednek.


Én nem vagyok laikus, de azért minden hülyeséget én sem hiszek el.

2013. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Idegen fajok a földön.

2013. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

pontosan enniyre vehető ez komolyan

http://www.youtube.com/watch?v=IZn5cXaMKnM

2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gyíkemberek, a Fénylények, a reptoid askenázi faj és az análintrúderes szürkék, akik nőket ejtettek teherbe és marhákat koncoltak.
2014. nov. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!