Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez meg mi volt?

Napkiraly kérdése:

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés

Ez most nem trollkodás, feltehettem volna más kategóriában is, de ide illik leginkább. Továbbra sem hiszek az aluminiummakikban meg a reptoidokban, azonban érdekel a véleményetek. A forróságra való tekintettel kint alszom a kertben az utóbbi napokban. Tegnap este 23:50 körül mentem ki aludni, amikor a fák lombja mögül a távolban egy vörös fény tűnt fel. Folyamatos vörös fényt láttam közepesen gyorsan mozogni, a magasságát nem tudtam megítélni. Felém közeledett, de irányt változtatott,jobbra kanyarodva. Beszaladtam a házba, előkaptam a szovjet tiszti távcsövemet és ráközelítettem. Egy vörös/narancssárga gömb volt, a méretét legfeljebb 1 méteresnek láttam, a magassága talán száz méter lehetett, és ekkor távolodott (a jobbra fordulás utáni irányba). Bementem a házba a telefonomért, hogy levideózzam, de addigra eltűnt.

Mivel kint alszom éjszakánként gondolhatjátok,hogy nem keverem össze a repülőgéppel és a meteorral. Alapvetően gömbvillámra tippelek (szín, forma, irányváltoztatás alapján), de az év egyik legmelegebb napján honnan jön gömbvillám? Várom a tippeket, de előre szólok hogy nem a görényember volt, és a reptoid anyahajó is kizárva.

Ja,nem ittam, nem szívtam, és nem állítom hogy földöntúli dolog volt.



2013. júl. 28. 21:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

kb ez a kép átadja a látványt,amit a távcsövön keresztül kaptam:

[link]

annyi különbséggel, hogy a színe teljesen más volt, a legnyugvó nap színéhez, valami izzó narancssárga gömbhöz hasonlított

2013. júl. 29. 00:46
 12/14 anonim ***** válasza:

"A gömbvillám az nem elektromos kisülés mint ahogy azt állítják."


A gömbvillám nem elektromos kisülés, hanem elektromos töltés amit az önmaga belső mágneses tere tart össze, különben azonnal szétesne. Amikor össze omlik, akkor lehet belőle kisülés.


Eltűnhet csendben és nyom nélkül, mint ha lekapcsolnák a villanyt. Eltűnhet bármilyen energia felszabadulás közben is. A nyomtalan eltűnést és a szokatlan hely változtatást tér-idő dolgokkal magyarázzák. Ez a magyarázat azért elég bizarrnak tűnik a tudomány mai állása szerint.

2013. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehetett egy annunaki csillaghajó is akár.
2013. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
aluminiummaki csillaghajó kizárva, mert a nemzeti közlekedési hatóság nem adta ki nekik a típusengedélyt
2013. aug. 3. 12:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!