Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 13 évig tanultam a suliban...

13 évig tanultam a suliban németet, utána kihagytam 3 évet. Mennyi idő alatt tudnék eljutni a felsőfokra? Vagy legalábbis erős középfokra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire volt jó az oktatás. 13 év alatt azért az erős középfoknak már meg kéne legyen,kihagyással is! Szóval két dolog van : Vagy baromi rossz volt az oktatás, vagy lusta voltál tanulni. Körülbelül milyen szinten állsz most?
2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5-ös voltam végig a suliban, csak hát középsuli volt és heti 1 óra volt belőle, persze otthon is tanultam, de szerintem 3 év után sokat felejtettem, főleg, hogy ez idő alatt angolt kellett tanulnom
2013. febr. 18. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, azok a középiskolai 1 órák nem nagyon fejlesztik az embert. Azért is kérdeztem rá, mert nem egy embert ismerek aki 5-6 év alatt tanulta meg felsőfokú szinten a németet(kiejtés és minden perfekt volt) szóval ahhoz képest a 13 év leírva soknak hatott. Mivel az alapozást azért megkaptad nagyjából az 1-1 órákból, ezért olyan 1-1,5 évet saccolnék.
2013. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egy évet saccolnék
2013. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!