Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hisz a földönkívüliekben?...

Ki hisz a földönkívüliekben? Egy rövid indokot megköszönnék attól függetlenül, hogy ki melyik oldalt erősíti! Előre köszönöm!

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 03:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%

Az Univerzum nagysága miatt is hihető, hogy létezik földönkivüli élet, de engem konkrétan a Biblia erősitett meg! Ott rengeteg leirás van elképesztő műszaki dolgokról, repülőgépekről, repülő "városokról" fegyverekről, antennákról, mobilokról.

De nekem a legmegdöbbentőbb az egyik "angyal" mondata volt, aki azt felelte az előtte leboruló prófétának: "Ne térdelj le előttem, hisz én is olyan vagyok, mint te, embernek fia" :)

2013. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
63%
hát én egészen biztos vagyok benne h vannak :) elég sok bizonyítékkal alá tudjuk ezt már támasztani! 9 bolygót ismerünk vagyis 8at, mert a Plútó már nem számít bolygónak, tuti h ennél sokkal több van! Az Univerzum végtelen! :)
2013. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínű, hogy van rajtunk kívül intelligens élet a világegyetemben. Csak térben és időben r*hadt messze tőlünk.
2013. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
72%

Én nem hiszek bennük. Én tudom, hogy vannak!

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Maestah válasza:
94%
Keress rá Erich Von Daniken írásaira vagy filmjeire. Ő nagyon sokat foglalkozott, foglalkozik ilyen és hasonló témákkal. Biztos gondolkodásra késztet. A legjobb, hogy a fazon nem feltétlenül állítja a dolgokat hanem inkább rávilágít a lényegre és hagyja, hogy te döntsd el miben hiszel.
2013. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy léteznek idegen fajok hisz az Univerzum hatalmas csak hát valószínűleg nagyon messze innen!
2013. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
57%

Hat igen, aki ugy gondolja, hogy nincsenek, az valoszinu meg azt hiszi, hogy a Fold lapos es ha elersz a szelere, akkor lepottyansz :)) Mivel felfoghatatlan mennyisegu bolygo letezik a sok-sok csillag korul, az esely a letezesukre - bar nem vegeztem valoszinuseg szamitast - 100% nagyjabol :)

Ha a Marson talalnank eletet az mar inkabb azt bizonyitana, hogy a vilagur hemzseg az elettol :)

2013. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen nekünk nagyon messze, ők lehet, hogy ismernek rövidebb utat. Ha olyan a világegyetem, amilyennek leírtuk, az egyben azt is jelenti, hogy mindent tudunk róla! Ezt azért nagy bátorság kijelenteni. Egy kis álszerénységet szoktak belemosni, azt tanítják, hogy dehogy tudunk mindent! A legapróbb részleteket nem ismerjük. Tényleg ismerjük a lényeget, hát azt sem ismerjük. Akkor mit is ismerünk? Azt tudjuk, hogy jelenlegi elképzeléseink szerint hogyan nézhet ki.


Azt sem tudjuk, élnek-e közöttünk. Nekem, neked miért szólnának? a CIA, FBI, KGB, Interpol, tudjuk, vannak, hogy nagyon messze vannak. Ha mellettünk, közelünkben történik valami nagyon lényeges, akkor ők egyből tudják. Tehát itt voltak, találkoztunk, csak ne tudtunk róla, nem vettük észre. Mégis itt voltak közöttünk. Lehet, hogy az idegenek is itt vannak közöttünk. Hihetetlen? Az Interpol is az.

2013. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
100%
Biztosan léteznek. Az gáz lenne, ha egyedül lennénk az univerzumban. Meg sokat néztem a doctor who-t
2013. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan van a Földön kívül értelmes élet és civilizáció.

Indok: Elég nagyképű gondolat lenne azt gondolni, hogy nem így van :-D Az univerzum hatalmas, ráadásul nincs is egyedül, szóval egyértelmű, hogy léteznek értelmes lények máshol is. Ami elválaszt minket egymástól: dimenzió(k)

2013. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!