Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bebizonyítom, hogy nincsenek...

Bebizonyítom, hogy nincsenek UFÓK, mert földönkívüliek sincsenek?

Figyelt kérdés

Na szóval, nekem van egy elméletem és csak a középkorig kell visszamenni, minden ufó észlelés középkorban volt előszőr. Lényeg, hogy ha kifejődne egy civilizáció rádiózna és mindenfajta elektromágneses hullámokkal lepnénk el, de ezt nem tapasztaljuk soha nem fogott a Seti rádiójeleket.


Mert nincsen, nincsenek földönkívüliek sem. Gondolkozz a Szent Bibliába le van írva, hogy az Atya nem teremtett más élőlényt csak embert, se földönkívülieket se semmi dimenziók közti lényeket se, se szellemeket. A Bibliába benne van, hogy Isten csak embert teremtett és ha a teremtés óta változás állt volna be Jézus Urunk ezt elmondta volna, hogy teremtett Isten mást is, de nem tett említést földönkívüliekről és az anygyalok meg védőszentek se tudnak a mennyben semmilyen földönkívüli védőszentekről.


Különben is a Biblia meg a tudomány alátámasszák egymást, mert az ősrobbanást bebizonyította a Biblia, azzal Isten teremtett fényt és a tudomány meg visszaigazolta, azaz a Setinek igaza van, mert a tudomány helyes. A Bibliába benne van.



2013. aug. 28. 22:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Most már minden világos. Köszönjük.
2013. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
És melyik tudós professzort tisztelhetjük köreinkben?
2013. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

J-É-Z-U-S-O-M! És még hívő sem vagyok :) De a kérdező úgy látom igen :)


"Biblia meg a tudomány alátámasszák egymást"

Igen? Tényleg? Hogy is volt a Bibliában?

"Az Isten saját képére teremtette az embert."

Nos, ha ez igaz és a te idézeted is, akkor Isten így néz ki:

[link]

Vagy így:

[link]

Vagy mondjuk így:

[link]


Hm-hm..mit ne mondjak nem így képzeltem el Istent :)

2013. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Azért az vicces, hogy amikor a bibliával ellentétes állítást kell igazolni, akkor jól jön a tudomány, ha meg cáfolja a bibliát akkor meg lehülyézzük a tudósokat (lásd evolúció). Csak ott hibázol, hogy a tudomány nem cáfolja az UFO-k létét, max nem tekinti őket bizonytottnak. De hát egy hívőtől nem is várható el, hogy megértse a különbséget.
2013. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Én meg megcáfolom a gömbölyű Föld elméletet: az Korán szerint a Nap egy iszapos tóban nyugszik le. So, what?
2013. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

"Gondolkozz a Szent Bibliába le van írva, hogy az Atya nem teremtett más élőlényt csak embert, se földönkívülieket se semmi dimenziók közti lényeket se, se szellemeket. "

Ezt az érvelést...nem zavar, hogy nekem a biblia nem szent, és nem tudom komolyan venni? Jó, Jézus alapvetően nem volt rossz arc, de az Ószövetség nagyon gáz...

2013. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Köszönjük kedves Kérdező,hogy világos és logikus okfejtéseddel kivezetted az emberiséget az értelmetlen tudomány és illogikus gondolkodás mélyéges mocsarából. Nem beszélve arról,hogy néhány mondattal megodottad az Univerzum egyik rejtélyét,hogy vajon egyedül vagyunk-e?Köszönöm,hogy egy oldalon szerepelhetek veled,majd elmesélem az unokáimnak.
2013. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
De amúgy kedves Kérdező,nekem is van egy elméletem:szimplán csak tudatlan vagy. Ezt cáfold meg,ha tudod.
2013. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező, az nem igaz, hogy "minden ufó észlelés középkorban volt először". Jóval régebben, az ókori Egyiptomban, Kínában is voltak ufo észlelések. Sőt, az őskorban is, vannak igencsak érdekes barlangrajzok. Hogy ezek a jelenségek mit takartak, nem tudhatjuk, de a lényeg, hogy nagyon is voltak "ufo" észlelések.


Attól, hogy nem fogunk rádiójeleket /persze ki tudja, a kormányok mit hallgatnak el/ még nem jelenti, hogy egyedül lennénk a világegyetemben. Lehetséges, hogy egy távoli civilizáció teljesen más módon kommunikál.


Pont a biblia az, ami tele van furcsábbnál furcsább lényekkel, szerkezetekkel és jelenésekkel. Óriások, matuzsálemek, égi, tüzes szekerek, melyek embereket visznek el és hosszan lehetne sorolni. Ha szó szerint vennénk a bibliában leírtakat, pont hogy az lenne bizonyíték a földönkívüli civilizációk létezésére. Sőt, arra, hogy maga az isten is egy ilyen, nagy hatalmú lény!

2013. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Alátámasszák, úgy van, még az orrodat is tisztítsák!


A Biblia pedig abszolút nem zárja ki, hogy más bolygón nem kelethezhettek más lények. Az pedig hogy rádióhullámok még nem értek el minket, szintén nem zárja ki hogy léteznek földönkívüliek. A rádióhullámok a fény sebességével terjednek. Ha 600 fényévnyire tőlünk van egy értelmes idegen faj, akkor 600 évbe fog telni, mire elér minket a rádióüzenetük.

2013. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!