Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért sűllyed egyre mélyebbre...

Miért sűllyed egyre mélyebbre az ezotéria topik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok olyan alkategóriája van, amiknek nem sok közük van egymáshoz. És ezért sokféle beállítottságú ember gyűlik itt össze egy helyen. Pl az ufo-hívők, az álomfejtők, a mágiával foglalkozók. Akinek komolyabb, spirituális témájú kérdése vagy válasza van, az is ideír, és aki szerelmi kötést akar, az is. Erre jönnek ráadásként a trollok, akiknek nincs értelmesebb dolguk. Ezért lesz annyi igénytelen hozzászólás. Jó lenne a lelkis-spiris témákat egy külön főkategóriába tenni, az talán nem züllene le.
2013. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Olvastam már itt hogy michael jackson ufo kém volt???wtf??A másik voldemort akar lenni.A harmadik szerint a hold egy űrhajó..
2013. szept. 25. 16:32
 3/27 anonim ***** válasza:
a voldemortos részt én írtam. :DDDDD
2013. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

lassan szinte csak trollokkal találkozni itt sajnos..

rögtön leh.lyéznek mindenkit aki kicsit is elrugaszkodik a földhöz ragadt világuktól...

így sokszor esél ysincs egy egy jobb eszmecserére.

2013. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
sok a fizetett troll,azért irnak hogy ne legyen értékes eszmecsere....ezért halott ez a kategória
2013. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én már rég itt vagyok és azért látom a fejlődést.Például az Ortisch Mária féle idegenek teremtettek minket kérdések/válaszok már eltűntek.

Úgy hogy szerintem nem süllyed,inkább csak stagnál.Különben:én szórakozni járok ide.Ha neked ez nem szórakoztató akkor tényleg menny innen.

2013. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a trollkodáson van a hangsúly, csak egyszerűen vannak akik nem hisznek az ezotériában, és viccet csinálnak belőle. Bevallom, én is köztük vagyok, mert szerény véleményem szerint nevetséges. Egyedül a szellemekben hiszek, és kész. És elnézést is kérek, minden ,,jóstól", aki hisz ezekben a dolgokban. Egyszerűen csak viccesnek gondolják egyesek, és ezt meg is osztják a világgal. Én nem így járok, el, csak most válaszoltam a véleményem szerint erre a kérdésre.
2013. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
sztem elegé normálisak vagyunk a körülményekhez képest nyilván idiótta kérdésekre másképpen reagálunk.De pontezért ilyen népszerű az oldal mindenki megoszthatja a tudását és nézőpontját a világrol!/# 3 xD
2013. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Miért süllyed egyre mélyebbre a helyesírási átlag, főleg az ezotéria topikban?
2013. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#1-essel totál egyet értek, #7-es: Jósoljak neked egyet kártyából? :) Hátha megváltozik a véleményed ;D
2013. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!