Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a vélemény? Annyira nem...

Mi a vélemény? Annyira nem ide tartozik miért ürlényes és nem ufos. De olyat nem találtam. No szovaltegnap elött este lefeküdtem aludniNo szovaltegnap elött este lefeküdtem aludni. Este felébrettem és a konvektorom elött ébredtem állva

Figyelt kérdés

No szovaltegnap elött este lefeküdtem aludni.este felébrettem és a konvektorom elött ébredtem állva.És egy ürlény ott állt az ágyam mellett.köszöntem neki(amikor felébredtek olyankor az agyam nem mindent tud felfogni)erre elöhuzzott egy valamitt egy ilyen egérfogó alaku valamitt és belelött a vállamba(inenn tudom biztosan hogy nem állom mert k*rvára fátjt)és megkérdezte:

idézem "ugye nem fájt anyirra" és ez az utolsó dolog amire emlékszek.amikor felébredtem ágyamban ébredtem,és a vállam rendben van de biztos hogy nem állom volt.



2013. szept. 8. 11:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A "No szoval tegnap elött este lefeküdtem aludni" mondatott egyszer akartam.
2013. szept. 8. 11:42
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D Összesen csak 38 helyesírási hiba! :D:D
2013. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
a helyesirásom 1-ess srry
2013. szept. 8. 12:18
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

A szoveg tartalma a lenyeg, nem a helyesiras - erre meg nem jottetek ra, elozo valaszolok ??


Hany eves vagy ?

Hogyan nezett ki az urleny ?


Keszitess rontgenfolvetelt a valladrol, de ne aruld el az orvosoknak mi tortent veled (ha nem akarod hogy hulyenek nezzenek), meeg akkor se, ha lesz valami az

rtg-folvetelen. Ez utobbi estben keress komoly ufo-kutatot es vele beszelj kizarolag, ne a GYK-re irj .


Ha semmire sem emlekszel hogy kozben mi tortent, akkor vagy almodtad az egeszet, es nem volt valosagos, vagy melyen a tudatalattidba van, amit esetleg hipnozissal elo lehetne hivni.


Ha pedig kamu volt a kerdesed, akkor biztos jol szorakoztal, de szerintem ostoba vicc volt...

2013. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Hmm. Ez a szerkezet, amivel beléd lőtt, elég érdekes. Ilyet nem tesznek ok nélkül a földönkívüliek. Szóval, ha úgy döntesz, és csináltatsz röntgen felvételt, kérlek írd meg, hogy mit találtak, esetleg mit nem. Csak kíváncsiságból. Ja és ha van bent valami, nehogy kiszedesd valami tb-támogatott sebészeten, mert kárt is tehetnek benned.


F.M.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
nem tudom mit szivtal de lökhetnel nekem is belolle :D
2013. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

No szóval a történet igaz, csak az elejét kell kicsit módosítani:

No szovaltegnap elött este lefeküdtem aludni.este AZT ÁLMODTAM, HOGY a konvektorom elött ébredtem állva.

2013. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló

köszönöm a válaszod

14 éves vagyok

hát nem nagyon láttam belöle sokat de azt igy is láttam hogy nem ember,Hát a magassága majdnem akkora volt mint egy ajtó.

2-esnek szintén köszönöm a választ

3-as köszönöm a válaszod ezt esetleg magyara forditani?

2013. szept. 9. 15:12
 10/25 A kérdező kommentje:
az utolsó kettönek azt üzenem hogyha nem hisznek bennük mért olvassták ell?
2013. szept. 9. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!