Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kanadai egyetemi professzor:...

Kanadai egyetemi professzor: "Földönkívüliek állnak az eltérítések mögött"! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Nemcsak a közvéleményt, de tudóstársait is alaposan meglepte Don Crosbie Donderi, a pszichológiai tudományok doktora, ma már nyugalmazott egyetemi professzor, a kanadai McGill Egyetem korábbi dékánja, aki hamarosan megjelenő könyvében konkrét tényként szögezi le, földönkívüli civilizációk embereket rabolnak, hogy különböző vizsgálatokat végezzenek rajtuk.


A kanadai tudós 47 éven keresztül tanított az egyetemi katedrán, ahonnan négy évvel ezelőtt a pszichológiai kutatásokat végző kar dékánjaként vonult nyugdíjba


[link]


2013. szept. 26. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez hihetetlen, nem jutok szóhoz, ez egyszerűen észbontó, egyáltalán nem gondoltam volna ezt a dolgot, szinte nem is hiszem el, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen történt, nem is értem, hogy történhetett ez meg, egészen ki vagyok akadva, most nem is tudom mit csináljak, ezt aztán tényleg nem gondoltam volna, hát nem tudom, hogy ezek után mi tévő legyek, ez az egész számomra hihetetlen, majd elájultam, amikor megtudtam!
2013. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez az ember is meglovagolja az ufo őrület hullámot, és megpróbál hasznot kiszedni belőle, nemhiába kanadai ez is, mint a miniszter szintén ebből az országból, aki nyilatkozott, őt is az exopolitika finanszírozói nyerték meg maguknak.

érdekes az ilyen emberek szinte egykaptafára készültek, ált magas társadalmi v politikai rangot töltöttek be, és mindig a bejelentésüket könyv kiadás is kíséri, amiből a nyugdíjalap meg is lesz!!

ugyanilyen ember nálunk a pataki attila is, ő is a népszerűségét próbálja meg így feltunningolni.

2013. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a videó az nagyon jó

kb ilyen szintű emberek irogatnak ki itt is kérdéseket, h melyik faj volt az, magas szintű bejelentés volt....stb.

mutogatni kéne őket ilyen show-kban.

2013. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már volt ez a kérdés,személyes meglátásom szerint majdnem szórul-szóra ugyan így.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4108..


6 oldalon keresztül volt róla vita.Szerintem eléggé kimerítették.

2013. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem már volt ez a kérdés,személyes meglátásom szerint majdnem szórul-szóra ugyan így."


Méghozzá nem is véletlenül, hiszen ugyanaz a troll rakta fel.

2013. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!