Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók (itt: földönkívüliek)...

Az ufók (itt: földönkívüliek) szaporítással pusztítanak minket?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés szól itt arról, hogy ellenünk tőrnek a földön kívülről jött idegenek. Túlszaporítás a technikájuk?


Krisztus előtt hétezer éve a becsült lélekszám 10 millió, születésekor kb. 300 millió. Ugorjunk egy nagyot. A XIX. század második felében 1,2 milliárdnyian voltunk.

1950-ben 2,5 milliárd; 2000-ben 6,2 milliárd. Jelenleg már 7 milliárd felett járunk.


Ők tehetnek erről?

És meik (sic!) faj lehet?



#UFO #túlszaporítás
2013. szept. 17. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem abból kell kiindulni, hogy "el akarnak pusztítani"! Miért lenne ez a cél? Alapvetően arra gondolnak még azok is, akik elfogadják a földönkívüliek létezését, hogy: Itten volt egy hatalmas evolúció, majd közben megtaláltak bennünket. Szerintem ez nem feltétlenül így van. Ráadásul, mi van akkor, ha nem úgy gondolkodnak, mint az ember?! Mi van, ha nem a profit érdekli őket? Na bumm! Akkor már nem is így néz ki az univerzum? Hát akkor a többi már baromság?

- Mi van akkor, ha ők már akkor tudtak rólunk, amikor még csak nem is voltunk! No, ilyenkor jönnek elő az istenhívők, hogy: "Te ugyanabban hiszel, mint mi, csak még nem ismered el az egyetlen igaz zsidó istent!"

Mi van, ha ez sem igaz?! Tényleg csak ez a két alternatíva létezik? Sok-sok millió lehetőség létezik! Ezekből igyekszünk megtalálni a valósat. Ez csak akkor megy, ha kilépünk az átlagember nagyon szűk gondolatvilágából és nem ragadunk meg az első legkönnyebben általunk felfogható, megmagyarázható világképnél. Akkor is kell keresni, amikor már kézenfekvőnek látszik. A világ sokkal bonyolultabb, összetettebb annál, amit első elgondolásra képesek vagyunk felfogni...

2013. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha te szexelsz a feleségeddel, és nem védekezel, és gyereked születik, arról mit tehetnek a földönkívüliek?:)

Ezek a folyamatok mind az EGYÉNEKNÉL kezdődnek, és nem a világűrből!

2013. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2: Ez oké. De mást sem olvasni itt, hogy most már mindjárt jön a mindent elsöprő támadás, a pusztítás. És már itt vannak egy ideje, beférkőztek mindenhová. Arra akarok rávilágítani, hogy egyelőre nem érzékelem, hogy olyan nagyon nagy pusztítást végeztek volna közöttünk.

A születéskor várható élettartam is azzal együtt növekszik, hogy Afrikában vannak helyek, ahol ez 30 év alatti.

2013. szept. 17. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
De most őszintén. A túlszaporítás a lehető legnagyobb hülyeség lenne szerintem az idegenek részéről. Gondolj bele. Ha ki akarnak csinálni minket azt miért tennék? Hát nem unalomból, hanem valószínűleg azért, mert a bolygó kell nekik. Ha meg a bolygó kell nekik akkor nem egy olyan módszert választanak az elnéptelenítésére ami egyrészt baromi sokáig tart másrészt meg azzal jár, hogy a bolygó szinte minden nyersanyagforrását elpusztítja. Nem is beszélve a környezetszennyezésről, stbstb...
2013. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

>Rengeteg kérdés szól itt arról, hogy ellenünk tőrnek a földön kívülről jött idegenek. Túlszaporítás a technikájuk?


A fórumon feltett kérdések nem tükrözik a valóságot. Attól még, hogy pár túl sok szabadidővel rendelkező hülyegyerek kamu ufós kérdéseket írogat ki, nem jelent semmit.


>És meik (sic!) faj lehet?


Miért van ott a (sic), ha saját magad írtad ezt a kérdést? Vagy idéztél valami avatott kollégától?


Amúgy hülyeség a kérdés (amit persze te magad is tudsz). A demográfiát nem kell és nem is lehet ufókkal magyarázni. Nincs értelme. Ennyi erővel az ufók miatt szuvasodik a fogunk, az ufók miatt volt kiskoromban lúdtalpam, az ufók dugják el a bal zoknikat és az ufók miatt ül meg a por a számítógépek képernyőjén.


Mielőtt valaki éleslátóan belekötne, tudom, mi a különbség UFO és földönkívüli között, de lefosom :)

2013. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
manapság mindent, az idegenek nyakába varunk, arra nem gondoltál kérdező, hogy manapság sokan nem használnak óvszert, leggyakoribb a tizenéves gyerekeknél, vagy Pl. mostanság a sokkal több gyereket vállalnak be a szülõk mint annak idején. xD
2013. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én hibám, de rendre félre értitek a szándékomat. Amit nem provokatív céllal írtam ki, csak abban reménykedem, hogy esetleg egy-két elvakult hívő elgondolkodik az ellenséges tevékenység ilyen gyenge hatásfokán.
2013. szept. 17. 11:49
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Jaja, nem olvastam el a 3-as válaszodat, azt hittem, hogy te is a hívők közül való vagy.
2013. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen érdekes ez a demográfiai ugrás az utóbbi párévszázadban. Hivatalosan azzal magyarázzák, hogy modernebb világban élünk, az orvosi ellátás jobb, a csecsemőhalandóság már nem akkora, mint régen. Nekem ez azért furcsa, mert a fejlett országokban, amilyenek mi is vagyunk, csökken a népesség, ezzel szemben a fejletlen országokban, ahol még most sem tökéletes az orvosi ellátás, még most is töretlenül haladnak az újabb demográfiai csúcs felé. Habár védőoltások ezekben az elmaradott országokban is rendszeresítve vannak, ez is nagyban segíti az életben maradási esélyeket.


Azt nem hinném, hogy bármiféle idegenek szaporítanák az emberiséget ilyen mértékben. Ennyi ember már nem képes mind termelő munkát végezni. Hacsak nem egy még távoli, uralkodó faj számára teszik ezt az itt járó idegen szolgák, és majd ha az urak megérkeznek, terített asztal várja őket.

"Sosem lehessen tudni!" (sic!) :)

2013. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: az első szakaszban írt "furcsaságok" egyszerűen magyarázhatók a társadalmi berendezkedéssel illetve annak fejlődésével. A fejlett országokban egyszerűen kevesebb gyereket vállalnak az emberek.

Egyszerű példa, hogy nálunk is mekkorát változott a helyzet. Az én korosztályom nagy-, de főleg déd- és ükszülei jellemzően sokan, akár 8-10-en is testvérek voltak, ma pedig az 1-2-3 gyerek a jellemző.

2013. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!