Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha felfedeznénk egy teljesen...

Ha felfedeznénk egy teljesen új idegen fajt, aki még kőkorszaki szinten lenne, te mit csinálnál velük?

Figyelt kérdés
Hagynád had fejlődjenek, rabszolgák lennének vagy elpusztítanád őket ?
2013. okt. 1. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Összebarátkoznék egyel és pöttyös labdával játszanánk.
2013. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kedvs Annácska! Élnek olyan emberek a Földön (bár nem új faj, mert ők is homo sapinesek), akik kőkori szinten élnek.
2013. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Volt a tévében valamikor egy tud. ism. terj. film. Az Amazonasz melletti esőerdők népeiről. Teljesen érintetlen a vidék, a kultúrájuk. Valóban kb. kőkori szinten élnek. S ez még akkor is igaz, ha bádog benzines kannában hozzák a vizet a forrásról, s atlétatrikó van a férfiakon.

A történelemünkben inkább az elpusztításra találni példát, lésd pl. Észak-Amerika.

Fejlődés. Biztos, hogy mi a kényelmes szobánkban, itt az internet előtt fejlettebb és boldogabbak vagyunk, mint egy belső-afrikai törzs tagjai? Én nem vagyok erről meggyőződve.

2013. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


2# Igen tényleg élnek még vademberek, meg olyanok is akik nem azok, de annak mutatják magukat, de nem ez volt a kérdés :-) Itt most egy földönkívüli fajról beszélünk .


3# De én most arra vagyok kíváncsi, hogy ha Te lennél a Föld ura mit csinálnál velük . Az utolsó mondatoddal egyetértek .

2013. okt. 1. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tennék vele, teljesen lényegtelen, s meg sem lehet válaszolni.

Még fiatal lehetsz. Van egy nagy focibarát kis hazánkban. Ha húsz évvel ezelőtti önmaga szembe jönne vele, nagyon nagyott nézne. Teljesen kifordult magából.

Egyikünk sincs ez ellen védve. Így, hogy a hatalmam csak annyi, hogy nem eszem meg a spenótot, ha nem akarom, azt mondom, hogy semmit nem tennék velük. De ha világ ura lennék, akkor nagy valószínűség szerint zsarnokká válnék, s elpusztítanám, vagy kisszerű céljaimra használnám fel őket.

2013. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem pusztítanám el. Az indiános könyvekben mindig drukkoltam azoknak az indián törzseknek, akik nem hódoltak be a fehéreknek, de sajnos nem biztos, hogy azt az idegen fajt, én az USA előtt fedezném fel. És ha felfedeznék, és lenne a bolygójukon kőolaj, akkor az USA kikiáltaná őket terroristáknak, meg az emberiség ellenségének, és mennének irtani őket.
2013. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Élnek ilyenek úgy hívják őket busmanok.

Valószínűleg nem tudnák milyen bolond jött hozzájuk...

Ha látom kinlódnak megmutatnék nekik pár technikát ,nem kell nagy dolgokra gondolni.

Ha pedig gondot jelentenék számukra otthagynám őket hagy éljenek.

Viszont az emberi gyarlóságból kiindulva biztos lenne olyan valaki aki csak az üzletet látná ebben is például aki utánam téved oda.

Felkészíteném őket arra hogy jöhetnek olyanok is akik nem jó szándékkal jönnek modern eszközökkel szóval számítsanak ilyenre is. Szóval rajtuk áll hogy mit tudnak csinálni. Biztos nem lennék közkedvelt...

2013. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk az utcában is laknak olyanok akik pont ezen a szinten vannak.
2013. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7# Én nem adnák nekik technológiákat csak úgy, nem lenne jó egy konkurencia . Ha adnának valamit cserébe, például rabszolgákat akkor talán megmutatnám nekik, hogy működik a gyufa . Persze ha agresszív faj lenne, akkor kapásból mehetnének a levesbe, vagy bechipezett rabszolgák lennének . A fejlődésüket is erősen korlátoznám, mert az is előfordulhat, hogy idővel túlnőnek rajtunk .
2013. okt. 1. 13:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy én mit csinálnék, az egy dolog. (Valószínűleg megfigyelném őket, hátha megtudhatunk valamit a saját multunkról, de amúgy békén hagynám őket.)

Viszont a valóságban előbb-utóbb megjelennének ott a "segítő szándékú" emberek, különféle modern eszközöket sóznának rájuk, rosszabb esetben valami természeti kincsért cserébe. Aztán elindulna a hittérítő missziós hullám, turista járatok, stb.

Nem lenne nyugtuk tőlünk.

2013. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!