Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a "Teremtőink"...

Szerintetek a "Teremtőink" vissza fognak térni valaha?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy el se mentek?

2013. okt. 1. 17:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy jó kérdés, érdemes rajta elgondolkozni.


Nem feltétlenül mentek el... inkább csak elrejtőztek... esetleg mi vakultunk meg.

2013. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk már nagyon régóta azt tanítják, hogy messzire nézzünk (és semmit se lássunk).
2013. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Köszönöm a részletes tájékoztatást kedves Möbiusz-szalag, mostmár mindent értek! Viszont azt még megkérdezném, hogy a gumihódok melyik intergalaktikus föderációhoz csatlakoztak?
2013. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

"Az annunakik például már kihaltak, csak a leszármazottaik vannak köztünk (ők a zsidók)"


Nem tudom eldönteni, hogy ez a legeslegeslegalja, vagy esetleg lehet ezt még fokozni? :DDDD

2013. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
szóval a teremtők mégmindig szabadságon vannak akkor azszem vissza alszok. (-_-)
2013. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszajönnek, a miénket az arabok biztos rögtön lelövik.
2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Wadmalac ***** válasza:
Hát nem tudom, ha én csinálok valamit és ilyen xarul sikerül, inkább hagyom a fenébe.
2013. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

aztem hulyeseg ez az egesz de ragugliztam es ezt talaltam:


[link]


..es rajottem, hogy nem hulyeseg hanem baromsag, de eszeveszett szorakoztato :D

2013. okt. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

hát igen, az h mindezt ki hiszi el, az már más kérdés, én is olvastam a fentebb említett úriembertől pár írást, meg sok egyéb könyvet, de h a valóságtartalma az mennyi, ki tudja, olvasni jó volt, jót szórakoztam rajta.

kb úgy mint a prometheus című filmen, ami pont ezt a témát öleli fel, ki teremtette az embert, mi célból, most azok hol vannak és mit akarnak csinálni...

igaz ez csak film, de azon is jót lehet szórakozni...

2013. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Robert Thorne ***** válasza:
100%
Évezredek ezelőtt egyetlen egy faj létezett ebben az univerzumban, az annunakik. Az idő tette a dolgát, a Föld lehűlt. Az annunakiknak szükség volt dolgozókra. Fejlettek voltak nagyon spirituálisan. Létrehozták az első emberi fajt, hogy helyettükk dolgozzanak (bányászat, építés stb.). Később egy Enki nevű annunaki -akit Sátánnak és Lucifernek ismertek- megpróbált felemelni isteni szintre egy embert, mivel sajnálta őket. Félig sikerült is neki, érzelmeket kaptak az emberek, megjelent náluk a 7 csakra, satöbbi, csak ugye ezt az annunakik nem nézték jó szemmel, ezért elüldözték Enkit, aki azóta egy másik dimenzióban él és ember nem beszélt még vele. Ebből fejlődött ki a mostani ember, érzelmekkel, gondolkodással, lélekkel. Az annunakik valószínüleg az "UFO-k", akik ártani akarnak nekünk. Saját hitem szerint úgy gondolom, hogy Jézus egy annunaki szolga volt, azért hozta létre a kereszténységet, hogy Enki / Sátán ellen fordítsa a népet. Ez nem biztos, szerintem van így. A 7 csakrát jelenleg is lehet fejleszteni meditációval és fel lehet emelkedni "isteni" szintre.
2013. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!